Skocz do zawartości
Michrz

[gold.rush]

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba wlasnie stworzylem pierwsza gre roku 2006. Wszystkiego najlepszego, sciagajcie i dobrego grania :D

link

 

//edit1 poprawiłem kilka bugów, nowy exec do ściągnięcia na stronce. Może ktoś zagrał i skomentuje :-)

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez Michrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego, ale jak odpaliłem tą grę to monitor mi się wylączył i jeszcze jakis błąd wyskoczył

Canvas does not allow drawing[/code]

 

jakieś sugestie?

system to oczywiscie winshit xp...

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n/c :blink: <_<

sprawdze na windzie 98 :P

Wiesz, n/c jak n/c, ale jeśli błąd zwązany jest z canvasem, a ja korzystam z DX, to skojarzenie nasuwa się samo. Masz najnowszą wersję?

Jaka rozdzielczość ekranu? Możesz ustawić kolor 32 bit? (wiem, że w starszch kompach było ograniczenie do 24,16,8,... a gra korzysta z 1024x768x32b)

 

pozdrawiam

Edytowane przez Michrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypuściłem drobnego update, dodany nowy odgłos i cośtam w kodzie zmienione, zapraszam na stronkę :)

\\edit1 aha i zamieściłem alternatywnie strone na szybszym serwerze, oto link klik

\\edit2 i w sumie ta drobna modyfikacja to sie solidnie rozrosła... koncowka teraz jest duzo trudniejsza

Edytowane przez Michrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...