Skocz do zawartości
poca

Return to Castle Wolfenstein

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytanka:

 

1. Jak(czym) je usunąć?? (nie ma w panelu)

2. Dlaczego na 45.23 mam o 277 mniej punktów niż na starych??

1. instalujesz graficzna jako karte VGA, potem reset, i dopero po resecie nowe dętki, tak zaleca nvidia

 

2. na roznych detonatorach wyniki sa inne, najwyzszy wynik w 3d marku nie oznazca wcale ze w grach bedzie najwyzsza wydajnosc :)

 

proponuje CI sciagnac kilka roznych detonatorow zaczynajac od nieco starszych i potestuj sobie, bedziesz mial pewnosc ktore najlepiej Ci pasuja, nikt tu nie jest wrozka zeby zgadywac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednym kompie zakladasz serwer (na tym na ktorym jest wiecej ramu) (HOST) i dolaczasz sie do gry, a na drugim dolaczasz sie do serwera (JOIN)

 

aha, musisz miec zainstalowany tcp/ip w windowsach (ale on sie chyba automatycznie instaluje przy instalacji sieciowek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma problemy z dzwiekiem RTCW? Pomimo, ze mam system glosnikow 5,1, dzwiek wydobywa mi sie tylko jako stereo... Mam zainsalowane wszystkie poprawki do XP i wszystkie do RTCW.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma problemy z dzwiekiem RTCW? Pomimo, ze mam system glosnikow 5,1, dzwiek wydobywa mi sie tylko jako stereo... Mam zainsalowane wszystkie poprawki do XP i wszystkie do RTCW.

Pozdrawiam,

bo nie używasz programu do konfiguracji głośników.

mnie 5.1 gra we wszystkich grach

 

Pod 98 instalowałem ale pod XP- nie .Łyknął wsio z instalki XP.

Dzięki za zainteresowanie.pozdr.Qbaa

twoj problem to opengl

założe sie ze quake 3 arena też nie ruszy.

Sprawdz przyspieszenie AGP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zainstalowac najnowszego patcha 2.60 do ET.Przy yruchamianiu pliku z patchem pisze ze nie mozna odnalezc zainstalowanej gry.Podejrzewam ze jest to wina braku wpisu do rejestru w windzie bo ET mam jz od 1,5 roku na dysku D.A system byl juz kilkakrotnie reinstalowany.Czy ktos wie jak sonie z tym poradzic?Najlepiej bez usuwania tego ET co mam na dysku ze wzgledu na zciagniete mapy, configi itp.Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem tez nad tym ale sadzilem ze ktos zapoda wpisem do rejestru. Wyczytalem tez ze ten najnowszy patch jest jakis lipny i robi wiecej szkod niz pozytku.Jak ktos go zainstalowal to nich sie wypowie na ten temat.Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jak gra, o czym mowisz ? Oo

Moze chodzi Ci o mape 'stalingrad' ?

Wlasnie nie.Return to castle Wolfenstein Stallingrad.Podobno jakas nowa gra na grafice z roku 2K1 i tylko na SP.Nie ma w niej trybu MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie.Return to castle Wolfenstein Stallingrad.Podobno jakas nowa gra na grafice z roku 2K1 i tylko na SP.Nie ma w niej trybu MP

Zarzuc jakims linkiem, google wskazuje tylko mapke. Ale jak tylko sp to chyba nie ma co sobie gitary zawracac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak SP to jest o co zawracac gitare Od MP mam ET :) Chetnie bym zagral w jakeis rozszerzenie SP do tej gry ,bo jak sie domyslam oto mu chodzi :) hydro2 daj jakiegos linka czy cos. Moze to faktycznie o dodatkowa mape pod multi chodzi.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na pewnej polskiej stronie z torrentami, są tam też nieoficjalny dodatek do far cry i call of duty, z tego co sie orientuje wszystko produkcji rosyjskiej, jeśli moder wyrazi zgode to podam linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jest na pewnej polskiej stronie z torrentami, są tam też nieoficjalny dodatek do far cry i call of duty, z tego co sie orientuje wszystko produkcji rosyjskiej, jeśli moder wyrazi zgode to podam linki

Wlasnie jakby nie to to juz bym dawno podal linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No i mam ta gre.Gdyby nie siorka to bym jej nie odpalil,gdyz kompletnie nie znam ruskiego :) Troche czasu zajelo ustawianie detali :) Co do samej gry to klasyczny RTCW czyli SP w nowych fajnych planszach.Jesli ktos akceptuje grafike z Enemy Territory i podobala mu sie pierwsza czesc RTCW to polecam goraco.Jesli jednak patrzycie na grafike to nawet nie dotykajcie tej gry kijem.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...