Skocz do zawartości
homzik

Powiadanie O Odpowiedziach (subskrypcja Tematu)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, ze na forum jest podobny temat (a nawet kilka), jednak nie chcialem dodawac tam nowych wypowiedzi, bo chyba dotyczyl nieco innego problemu... No, ale przejdzmy do rzeczy:)

 

Czesto uzywam opcji 'powiadamiaj o nowych odpowiedziach w temacie', jednak denerwuje mnie to, ze za kazdym razem gdy ktos doda nowego posta do subskrybowanego tematu, system wysyla maila z powiadomieniem o tym fakcie. Owszem, jest opcja powiadamiania opoznionego/dziennego/tygodniowego, jednak moze mozna byloby wykorzystac rozwiazanie znane z forum phpBB. gdzie wysylany jest jeden mail informujacy o nowych wypowiedziach. Dopoki nie klikniemy na link z maila, mamy spokoj z nowymi listami (pojawia sie one w naszej skrzynce pocztowej dopiero gdy ktos doda do tematu cos nowego juz po naszym 'kliknieciu':))

 

No, chyba, ze sie myle i 'powiadomienie dzienne' moze przychodzic wiecej niz 1 raz na dzien (tj. po kliknieciu na nie, przychodzi nowe, gdy ktos doda nowa wypowiedz) - choc jednak wydaje mi sie, ze przychodzi ono (powiadomienie dzienne) raz na dzien, o okreslonej porze...

 

Mam nadzieje, ze da sie zrozumiec, o co mi chodzi... Bo jakos ciezko bylo mi sie wyslowic... I zeby nie bylo, na sylwestra nic nie pilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A ja jeszcze z innej beczki.

 

Kiedy forum Tweak'a opierało się na phpBB było coś takiego że pokazywało wszystkie tematy w których się wypowiadałem i ewentualnie czy nie pojawiły się nowe posty. Niestety, w Invision Power Board tego nie ma i bardzo z tego powodu płacze :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...