Skocz do zawartości
sempron@64

Uszkodzenie Laminatu Na Sempronie 64 Bit 2800

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Dzisaj zauważyłem że mój procek posiada uszkodzony róg laminatu.,,jest lekko ukruszony.Procek działa,ale kupilem go przed sylewkiem a dzisaj to zauważyłem .

Wydaje mi się że takiego go już kupiłem,bowiem nie ma szans na to że ja go uszkodziłem.Czy to uszkodzenie będzie wplywalo na jego pracę??

Ewentulanie czy mogę w sklepie ubiegać się o wymianę lub zwrot pieniędzy??

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Dzisaj zauważyłem że mój procek posiada uszkodzony róg laminatu.,,jest lekko ukruszony.Procek działa,ale kupilem go przed sylewkiem a dzisaj to zauważyłem .

Wydaje mi się że takiego go już kupiłem,bowiem nie ma szans na to że ja go uszkodziłem.Czy to uszkodzenie będzie wplywalo na jego pracę??

Ewentulanie czy mogę w sklepie ubiegać się o wymianę lub zwrot pieniędzy??

Proszę o pomoc

Oddaj go do sklepu,powinni wymienic od reki.Osobiscie kiedys mialem lekki ubytek jesli to mozna nazwac na rdzeniu ,oddalem bez problemu wymienilem na taki jaki mnie sie podobal.

Napewno zamienia od reki na inny taki jaki sobie wypatrzysz ze bedzie cie satysfacjonowal.

Co do pracy jesli dziala poprawnie to bedzie dzialac dalej to tylko kosmetyka:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie w którym kupiłem procka i się pytam czy była by taka możliwość,koleś mi wyjeżdza z tekstem że nie ma takiej opcji,gdyż proces jest fabrycznie zapakowany(kupilem w boxie) i jest malo prawdopodobne ze mi wymienią.

Oni uważają że to moja wina:/

Sklep to proline.....co mogę jeszcze zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz do nich jeszcze raz i powiedz ze jak nie wymienia to pojdziesz do rzecznika praw konsumenta bo to jest ewidentna wada ukryta, i pomimo iz procesor dziala, zadasz wymiany bo nie jest to spowodowane nie z twojej winy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, wydaje mi się, że jeśli "dopiero co zauważyłeś to ukruszenie" no i teraz chcesz się ubiegać o wymianę procka to nie ma szans. Takie sprawy załatwia się odrazu po zakupie, sprawdzasz zakupione części i odrazu telefon do sklepu gdzie kupowałeś... jeśli coś nie gra.

Tak więc nie wydaje mi się, aby wymienili... no chyba że będą baaaardzo mili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz 10 dni na wymianiane bez zadnych wyjasnień - poprostu im go oddajesz, tylko placisz sam koszty przesylki albo coś.

 

jak wiecej czekałeś to juz musisz sie jakoś na gwarancje powoływać i kombinować.

To dotyczy tylko zakupów przez internet. Jak kupione normalnym sklepie to nie można tak po prostu oddaćć. Poza tym jeśli nie ma w regulaminie sklepu internetowego wzmianki że jesto możliwosc wymiany w ciągu 10 dni to automatycznie masz do tego prawo przez okres 90dni. Oczywiście sklepy informację o przyjmowaniu zwrotów trzymają w takim miejscu gdzie standardowo kupujący nigdy nie zajrzy.

 

A czy jak starłem orginalną pastę z coolera i nałożyłem nową artic silver to nie będą się pluli??

O pastę nie powinni się czepiać ale skoro już Cię uprzedzili że obwiniają o to Ciebie to nie bym był taki pewien. Dałeś plamę, że zwracasz się dopiero teraz do nich. Zrób fotkę i wrzuć na forum, może nie ma o co kopii kruszyć i proc jest całkiem sprawny, bo nie sądzę, że bez straszenia UOKIKiem się obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam narazie cyfrówki,,,,ale zrobiłem rysunek żeby mniej więcej było wiadomo oco chodzi.

Jak tylko dostanę cyfrówke to wyjmę procka i zrobię zdięcia

post-128570-1136217259_thumb.jpg

Edytowane przez A_M_D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...