Skocz do zawartości
Gość

Co sadzicie o płytach "Hawk"???

Rekomendowane odpowiedzi

nagrywacie na nich?? jak sie sprawuja zrowno w odczycie jak i zapisie??? bo przyszla oferta z MAKRO i sa UWAGA!!! po 72 gr/szt.!!! pakowane po 50 szt. to wychodzi 36 zeta za 50 plyt(a ponoc od nowego roku czyste CD-Ry maja zdrozec...opyla sie je kupic??thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc pierwszy raz o nich słysze, wszstko zalezy ile kosztują, BTW : gadałem z gostkiem na giełdzie i mówił że platiumy i akossy nie dość że drożeją to ich nie ma w hurtowniach :( i nie wiadmomo co bedzie w nowym roku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez pierwsze slysze o tych plytkach. osobiscie kupuje "Sigma Platinum" lub Speedy po 78 gr i nie narzekam praktycznie zero spalonych plytek. Co do plytek to powiem ze o platinumki coraz ciezej a to przecierz BDB plytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to dosc nowa firma ktroa dopiero niedawno weszla na rynek...maja reklamy m.in. w CDA(i zarazem chyba konkurs) ale do tej pory nie wiem co z ich jakoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje czerwona Prisme po 40gr i jara sei super na 40X zadenj jescze nei zchrzanilem biez te plyty produkcja plyt jest na takim poziomie zawansowania ze napewnoe to ne ebdzie jakeis gowno,,,,,,,, chyba ja bym zaryzykowal !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje czerwona Prisme  po 40gr i jara sei super na 40X zadenj jescze nei zchrzanilem biez te plyty produkcja plyt jest na takim poziomie zawansowania  ze napewnoe to ne ebdzie jakeis gowno,,,,,,,, chyba ja bym zaryzykowal !

A mżoe mżona psiać op Ploskieum ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje czerwona Prisme  po 40gr i jara sei super na 40X zadenj jescze nei zchrzanilem biez te plyty produkcja plyt jest na takim poziomie zawansowania  ze napewnoe to ne ebdzie jakeis gowno,,,,,,,, chyba ja bym zaryzykowal !

A mżoe mżona psiać op Ploskieum ???????

 

No wlasnie nie moge :P noo jakupuje plytki po 40gr firmy prosma i wypalaja sie w moim piecu super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje czerwona Prisme  po 40gr i jara sei super na 40X zadenj jescze nei zchrzanilem biez te plyty produkcja plyt jest na takim poziomie zawansowania  ze napewnoe to ne ebdzie jakeis gowno,,,,,,,, chyba ja bym zaryzykowal !

A mżoe mżona psiać op Ploskieum ???????

 

No wlasnie nie moge :P noo jakupuje plytki po 40gr firmy prosma i wypalaja sie w moim piecu super !

Chyba kolega z Kanady (jak się nie mylę) ma ten sam problem co ja. Często po prostu jedna ręka pisze szybciej od drugiej i takie szlaczki wychodzą, np. "nei" zamiast "nie".

Zresztą ciekawe czy takie "schorzenie" ma jakąś nazwę: może szybciej pisząca ręka :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje czerwona Prisme  po 40gr i jara sei super na 40X zadenj jescze nei zchrzanilem biez te plyty produkcja plyt jest na takim poziomie zawansowania  ze napewnoe to ne ebdzie jakeis gowno,,,,,,,, chyba ja bym zaryzykowal !

A mżoe mżona psiać op Ploskieum ???????

 

No wlasnie nie moge :P noo jakupuje plytki po 40gr firmy prosma i wypalaja sie w moim piecu super !

Chyba kolega z Kanady (jak się nie mylę) ma ten sam problem co ja. Często po prostu jedna ręka pisze szybciej od drugiej i takie szlaczki wychodzą, np. "nei" zamiast "nie".

Zresztą ciekawe czy takie "schorzenie" ma jakąś nazwę: może szybciej pisząca ręka :D :D :D

 

nooo chyba tak a byles u jakiegos lekarza z tym i mi powiedzieli ze nie uleczalne :lol: ale beda probowac leczyc glowe :-) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...