Skocz do zawartości
mateo_007

Czy Wasza Toshiba Też Tak Ma?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. W mojej toshibie (model L10-192) jeden z zaczepów które trzymają klapę zamkniętą jest jakby zadługi i powoduje że klapa ta niedokładnie przylega po zamknięciu. Jest z jednej strony szczelina która powoduje że klapa ta "chodzi" w pewnym zakresie. Jest to trochę denerwujące przy przenoszeniu. Czy wasze toshiby też tak mają, bo nie wiem czy to pojedyńczy przypadek i dawać do serwisu na gwarancji czy też jest to standardowa przypadłość i szkoda aby serwis się tego dotykał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W mojej toshibie (model L10-192) jeden z zaczepów które trzymają klapę zamkniętą jest jakby zadługi i powoduje że klapa ta niedokładnie przylega po zamknięciu. Jest z jednej strony szczelina która powoduje że klapa ta "chodzi" w pewnym zakresie. Jest to trochę denerwujące przy przenoszeniu. Czy wasze toshiby też tak mają, bo nie wiem czy to pojedyńczy przypadek i dawać do serwisu na gwarancji czy też jest to standardowa przypadłość i szkoda aby serwis się tego dotykał?

ja tak mam w FS..ale nie jest to tak denerwujace....moze u ciebie gorzej to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dokładnie o to ci chodziło, ale u minie po zamknięciu klapki na zatrzaski ma ona jakieś 2-3mm szczeliny na całej powierzchn, tzn dolega tylko a czarna guma amortyzująca. czy to indywidualny przypadek - chyba nie, w każdym laptopie jakiego widziałem jest coś podobnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o to że z jednej strony jest mała przerwa, klapa prawie przylega (gumkami przylega) a z drugiej strony jest luz dużo większy więc w momencie kiedy biorę go złożonego to można zauważyć że na tym zaczepie klapa chodzi góra-dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...