Skocz do zawartości
keiename

Bios do radka....

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje ze nie bedzie to poprawnie chodzilo gdyz jest to bios od firmy gigabyte a nie power color, lepiej poszukaj na stronie power color tam powinien byc bios do twojej karty

ja bym nie prubowal na twoim miejscu tego biosa wgrywac :D

sam sie boje bo tez nie wiem czy by sie nic nie skopalo wgrac biosa radeon 9000pro do radka 9000 tez gigabyte:D

moze by akurat sie przerobily zegar i pamiec na wyzsze takie jak w pro:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem strasznie ciekawy czy nie dałoby się podkręcić Radka 9000 do wersji PRO przez wflashowanie biosu od wersji PRO :?: . Pozdrawiam

wątpie, to są troche inne konstrukcje i na innych płytkach drukowanych. Pozatym pamieci 5 ns ( takie przewaznie sa na 9000 ) nie pojdą na 275 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem strasznie ciekawy czy nie dałoby się podkręcić Radka 9000 do wersji PRO przez wflashowanie biosu od wersji PRO :?: . Pozdrawiam

wątpie, to są troche inne konstrukcje i na innych płytkach drukowanych. Pozatym pamieci 5 ns ( takie przewaznie sa na 9000 ) nie pojdą na 275 MHz.

Może to głupi pomysł(a raczej na pewno jest to głupi pomysł), ale czy można przełożyć pomiędzy kartami pamięci?? Wydaje się głupie, ale wyobraźcie sobie, że macie kartę 9000, a komuś skopał się 9000 Pro. Qupujecie sobie i przekładacie pamięci. Możliwe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupi pomysł(a raczej na pewno jest to głupi pomysł), ale czy można przełożyć pomiędzy kartami pamięci?? Wydaje się głupie, ale wyobraźcie sobie, że macie kartę 9000, a komuś skopał się 9000 Pro. Qupujecie sobie i przekładacie pamięci. Możliwe??

No pewnie że możliwe przeciesz o tym wiedzą najstarsi górale i małe dzieci w przedszkolu aż dziwne że ty o tym nie wiedzaiałeś. Ja tak zrobiłem i jest spox :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX za odpowiedź pieklo. A nie wiedziałem, bo w przedszkolu koleżanki podrywałem, a z góralami mam tyle wspólnego cio Slipknot z Backstreet Boys :P :)

Wiesz... on chyba żartował....

ale ja na prawdę wymieniłem pamięci jedną kostkę mam od mojego starego gf mx a drugą kupiłem w sklepie i teraz mam 192mb ram na karcie niestety 128 ram to sdr a 64 ram to ddr.

 

a tak na poważnie to jest to niemożliwe (chyba :wink:) kiedyś do starych kart graficznych można było dokupić pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazlem bios do Radeona 9000 Pro  :D ale jest jeden problem :(

Bios jest ze strony giga-byte'a i nie wiem czy bedzie dzialal na moim Radku Power Colora :?:

Pliz o szybka odpowiedz.

 

Szczesliwego nowego roku :!:

Bios powinien śmigać na maxa :) . Do kart Nvidii ładowałem biosy od różnych producentów (np.: do Pixelview bios od Leadtek'a) i spox !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazlem bios do Radeona 9000 Pro  :D ale jest jeden problem :(

Bios jest ze strony giga-byte'a i nie wiem czy bedzie dzialal na moim Radku Power Colora :?:

Pliz o szybka odpowiedz.

 

Szczesliwego nowego roku :!:

Bios powinien śmigać na maxa :) . Do kart Nvidii ładowałem biosy od różnych producentów (np.: do Pixelview bios od Leadtek'a) i spox !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX za odpowiedź pieklo. A nie wiedziałem, bo w przedszkolu koleżanki podrywałem, a z góralami mam tyle wspólnego cio Slipknot z Backstreet Boys :P :)

Wiesz... on chyba żartował....

To, że on se jaja robił, to ja wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakby offtopicowo, ale ciekawa sprawa. kumpel pare lat temu mial voodooo + jakas karte 2mb, miala ona jeszcze dodatkowe miejsca na kostki pamieci. podkrecil teego voodoo wpisem v autoexecu, przy montowaniu chlodzenia na tym voodoo cos uszkodzil, wulutowal procka, potem pameici na breloczek, dla jaj wlozyl te wylutowane pamieci z voodoo do karty 2 mb i dzially ! :)

ma ta karte do dzis, z tego co widzialem tona voodoo i tej karcie pamieci tejsamej firmt są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...