Skocz do zawartości
Kwasopijca

Palmtop I Mapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem zainteresowany kupnem jakiegos palmtopa +gps

Co jest lepsze Acer n35 czy Mio 168/169 a moze Palmax-Holux GPS

 

no i czy istnieje jakas mapa na zachodnia eErope oraz pPlske w jednym pakiecie

glownie chodzi mi o kraje Polska Niemcy Belgia Holandia Francja Wielka Brytania

palm ma sluzyc glownie do nawigacji i mila byla by mozliwosc odbierania maili w drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zamiast tych modeli co wymieniles wyzej Mio A201, cena bardzo podoba a zyskasz BT, ktory sie bardzo przydaje do komunikacji. Mapa na europe hm ja polecam TomToma, bardzo dokladne sa te mapy i cena nie jest zaporowa. Na Polske to tylko raczej automapa bo inne mapy maja slabe pokrycie.

Co do sprawdzania maili w drodze to wystarczy wbudowany program lub jeden z setek innych. Pocketgear.com.

Maile sprawdzisz poprzez gprs w telefonie, wiec wskazany telefon z BT, przez irde tez sie da ale bardzo nie wygodnie i wolno. Zainteresuj sie tez asusami a636, one sa rekordzistami trzymania na bateri. Polecam pdaclub.pl. I odradzam stare sprzety klasy n35, mio 168/9. One pracuja na windows mobile 2003, ktorego zastapil niedawno wm05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Asusa A632 lub A636 różnią się tym że 636 ma WiFi, a tak oba posiadają BT wbudowaną antenę GPS, oczywiście WM 5.0 i dodatkowo na stronie Asusa można zassać polską wersje WM 5.0. W komplecie otrzymasz wszystko co niezbędne do zastosowania go jako nawigacji , jest holder do samochodu , ładowarka samochodowa, pokrowiec i oczywiście kabel do synchronizacji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety mapy nie sa darmowe. Za wszystko tzeba placic w koncu na tym zarabiaja kase.

A co do wm05 to ja bym sie tak nmie ekscytowal, az taki postep z wm03 to nie jest a dobrej implementacji to jeszcze chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cena to w sumie nie ma dla mnie znaczenia wazne zeby dzialal poprawnie

a i mam pytanko bo wyczytalem na stronie padclub o Destinator

Powiem ze jestem w szoku jak pani glosowo pomaga w jezdzie

Czy TomTom ma takze polska nawigacje glosowa ?

i jak wyglada pisanie na takim urzadzeniu ? :) bo nie mam pojecia

Edytowane przez Kwasopijca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

destignator nie dziala na wm05 jeszcze ale to pewnie kwestia nowej wersji. TomTom w nowej wersji smiga pieknie i Katarzyna ladnie mowi jak jechac. W automapie jest "jadzka" ktora tez prowadzi dobrze :) Kazdy program ma nawigacje glosowa, to jest powiedzmy ze norma w takich rozwazaniach;) Sa tez glosy meskie ale ja wole kobiece :rolleyes:

 

Pisanie coz sa glownie 3 sposoby.

1. To wirtualna klawiatura wyswietlana na ekranie i tapanie w nia stylusem

2. to rozpoznawanie pisma recznego (po paru dniach cwiczen dziala to calkiem sprawnie)

3. Zewnatrzna klawiatura czyli palcami po klawiszach.

Jest jeszcze mozliwosc sterowania pda za pomoca glosu. Ms Voice Command dziala fajnie. Prawie jak w startreku. :mrgreen: What`s my next apointment? i ladnie mowi kobiecym rozniez glosem. Warto kupic ten program jak chcesz uzywac w samochodzie pima bez dotykania pda. Niestety nie ma replikatora w zestawie i nie mozna powiedziec earl grey hot :huh:

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko ciekawi mnie to czy jak kupie to wszytko w wielkiej brytani (bo obecni tam mieszkam) to czy bedzie j pl :)

tez wole kobiecy glos :P

bardzo dziekuje za profesjonalna pomoc :) wrazie co moj gg 2868705 i jak bede czegos potrzebowal to odezwe sie do kogos z kolegow :)

hmm moze taki palm za kila miechow zastapi kobiete w realu :) ... to by dopiero bylo cos :D nie dosc ze ma gps - to jeszcze mozna wylaczyc jak za duzo gada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...