Skocz do zawartości
delekta87

Jaki Tani I Dobrt Sklep Kompuerowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście polecam sklep Znak , całość znajdziesz na www.znak.pl

Namnie zrobili wrażenie i jestem pewien że pomimo iż chyba niemają siedziby w łodzi będziesz zadowolony.

 

Mają możliwość rat przez neta i wysyłają sprzęt kurierem.

 

Ceny też mają naprawde niezłe i złożą kompa raczej do twoich potrzeb ... chłopaki mają doświadczenie i z tego co ich obserwowałem wiedzą co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Mam ten sam problem też jestem z Łodzi i szukam taniego sklepu. Ja dopiero zaczynam kompletować części. Narazie co nieco kupiłem w Papie naprawde fajny sklep, dobra obsługa... --> www.papcomputer.pl Piszczie jeszcze jakieś tanie sklepy bo to dopiero początek mojej wymiany sprzętu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na apollo.pl? Jak dla mnie to ceny mają bardzo niskie. Podejrzanie niskie...

 

P.S. Sklep chyba nie ma swojej siedziby w łodzi, ale z przesyłką wyjdzie ci taniej niż byś kupowal na miejscu ;)

Edytowane przez Amfidiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupilem RAM , procka i Mobo w http://www.pcprojekt.pl ...

Z tego co patrzylem to naprawde tanio maja... Jednyna wada to taka ze nie maja wysylki za pobraniem, najpierw przelew kasy na konto a pozniej wysylaja... Ale polecam, to nie jest zadnej fikcyjny sklep, tylko normalny sklep, mozna sie dobrze dogadac bo jak spytalem czy napewno nast dnia mi wysla ( pytalem ok 17:50 ) to potwierdzili i rzeczywiscie nast dnia przesylka wyszla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...