Skocz do zawartości
Ukasz81

Pytania O Wc W Krakowie;d:d

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie mianowicie zamontowalem swoje pierwsze WC w kompie i nie ukrywam ze odkrylem ze mam wiatrak na grafice :D generalnie jest maly problem gdyz potrzeba mi kupic wazyk fi zew 16 a nie ma takiego w castoramie czy w sklepach zoologicznch. czy mozecie mnie wspomoc i powiedziec gdzie kupic taki waż w Krakowie? na chwile obecna mam taki troche ogrodowy;D

 

I drugie pytanie mianowicie czy taki uklad 1 blok na procku i pojemniek z woda 2,7l ma szanse dzialac bez chlodnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)Co do wezykow to nie poradze

 

2) Co do pojemnika bez chlodnicy to chyba ze na jakims pentaku 300mhz. Jesli masz p4 albo athlona >2000 to nawet o tym nie mysl ;/ Bo sam pojemnik (na dodatek prawdopodobnie plastikowy) nie da ci takiej temperatury jak zwykly stockowy wentylator. Jesli masz proca slabego to moze by i przeszlo ale watpie zebys mial mniejsza temp niz 50-55 stopni na procu.

Pozdro

 

Edit: Bez chlodnicy to zapomnij w ogole o podkrecaniu bo to nie ma wtedy sensu.

Edytowane przez KamiKaze boski wiatr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa zdecydowanie taniej wyjdzie Ci zamówić go np z X4pro.pl zapłacić te ekstra 6zł ale przynajmniej będziesz miał na drugi dzień i nie będziesz tracił czasu na szukanie igły w stogu siana. A co do pojemnika to wg mnie nie wystarczy prędzej czy później woda się nagrzeje i będzie coraz coraz cieplej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakoś w OBI kupowałem (pół roku temu), coś tak mi sie przypomina.

Ja tak samo, jeżeli w każdym OBI mają takie samo zaopatrzenie to na twoim miejscu bym sie tam wybrał. Mają spory wybór węży we wszystkich WC'etowych rozmiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...