Skocz do zawartości
esaj

A7n8x Edeluxe, Athlon Xp 2600+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Odrazu na wstepie powiem ze nie znam sie za bardzo na amd, a wczoraj trafił mi sie całkiem niedrogo taki zestawik:

 

Asus a7n8x - e deluxe Acpi Bios rev. 1011

Amd Athlon XP 2600+ Barton

512 w dualu kingstona

Leadtek A340 TD

 

I teraz mam pytanka, bo to ma byc komp dla młodszego brata

 

Co wymienic, co zostawic, co dokupic ? :)

Czy to sie da jakos podkrecic ? <_<

Czy to sa w miare jeszcze czasowe podzespoły mysle tu o płycie i procku ?

 

Wiem ze nie jest to sprzet najnowszy, ale moze da sie cos z tym zrobic ?

Edytowane przez esaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Płyta i ram do wymiany, polecam Abita NF-7 rev 2.0, i pamięci patrioty, proca może 2800+ mobile albo selekt 2500+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mniej więcej tyle samo kupisz sprzęcik na S754, więc po co płacić za stare szajstwo?

754 to martwa platorma. są na nią tylko sepmrony i starsze a64. amd niedługo wstrzyma produkcje tych procków, o ile już tego nie zrobiło. nie warto raczej inwestować w tą platforme bo bardzo mało przyszłościowa. już lepiej brać coś na s939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy moze od tego ze kupiłem juz ten sprzet ! dałem 550 za wszystko oczywiscie sprzet uzywany ! ale myslałem moze o jakims oc :blink: no i co zmienic. Z tego co rozumiem to grafika na 100% a co jeszcze ?

Moze jakies chłodzenie : procek, cpu, grafika w przyszłosci : "moze gf6200 128 lub jakies ati 9800", cos na ram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...