Skocz do zawartości
Rolle

Dobra Drukarka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Uzbieralem w koncu troche kasy by kupic wreszcie jakas porzadna drukarke. Nie znam sie na drukarkach, nie wiem czy powinna byc atramentowa czy laserowa-kolor, zdaje sie tu na wiedze Szanownych Uzytkownikow.

 

Bede uzywal drukarki w wiekszosci do drukowania zdjec i okladek, wiec chyba atuty ladnego kolorowego obrazu sa najwazniejsze. Prosilbym takze o wszystkie propozycje cenowe, zawsze moge jeszcze troche dozbierac. Nie mam jakiejs ulubionej firmy (choc widzialem kilka fajnych drukarek HP)

 

Dziekuje z gory za wszystkie propozycje :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ci Canona IP 4200.

Jestem posiadaczem takiej drukarki.

Jest ona głównie nastawiona na drukowanie zdjęć, obrazów i okładek :wink:

Trochę gorzej radzi sobie z zastosowaniami biurowymi, czyli drukowaniem tekstów w kolorze czarnym.

Ta drukarka jest stworzona głównie do drukowania w kolorze.

Zaletą tej drukarki są również w miare tanie tusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ci Canona IP 4200.

Jestem posiadaczem takiej drukarki.

Jest ona głównie nastawiona na drukowanie zdjęć, obrazów i okładek :wink:

Trochę gorzej radzi sobie z zastosowaniami biurowymi, czyli drukowaniem tekstów w kolorze czarnym.

Ta drukarka jest stworzona głównie do drukowania w kolorze.

Zaletą tej drukarki są również w miare tanie tusze.

 

Ja również polecam tą drukarkę - to godny nastepca rewelacyjnego canona IP3000.

Handluje trochę sprzętem i wszyscy klienci którym poleciłem ta drukarkę są bardzo zadowoleni.

Dla każdego koloru masz osobny kartridż. A o ile dobrze pamiętam to ta drukarka umożliwia również drukowanie na płytkach CD i DVD (trzeba kupić specjalne płytki do zadruku - np. Easytouch (cena ok 1zł.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...