Skocz do zawartości
molu

Kadet - Poległ

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem dzis smialy plan B) wlutowania koncowek do kadeta-niestety przesadzilem z temperatura

i sie rozlutował :mur: :angry:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Chyba zrobienie chlodniczki jest ponad moje sily i kupie cos gotowego :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz do ostatniej chwili :)

 

W razie czego lezy u mnie taki sam kadet w domu i zalega jesli potrzebujesz moge Ci go tanio odsprzedać :)

 

Pozdrawiam,

Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

molu -> "lutowałeś" na kuchence? Jeśli tak, trzeba było zastosować patent z mokrym ręcznikiem (tudzież inną szmatą ;-)).

Na jednym ze zdjęć widzę wyciek cyny pomiędzy kanałami-lamelami- może to okazać się przyczyną nieszczelności nawet po zlutowaniu pokryw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

molu -> "lutowałeś" na kuchence? Jeśli tak, trzeba było zastosować patent z mokrym ręcznikiem (tudzież inną szmatą ;-)).

Na jednym ze zdjęć widzę wyciek cyny pomiędzy kanałami-lamelami- może to okazać się przyczyną nieszczelności nawet po zlutowaniu pokryw.

Grzalem palnikiem - ten wyciek cyny tez mnie niepokoi :-| wiec raczej nie bede juz nic z nią rzeźbil .

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taka samo dokaldnie chlodnice i ostatnio po wyciece na dwor wyraznie gdzies sie rozlutowala (lekko cieknie) podejzewam ze z zimna gdzies musial puscic lut:/ jak to najprosciej naprawic? bo mi sie nie usmiecha co rano dolweanie plynu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...