Skocz do zawartości
Gość hakervip

Pytanie Dotyczące X3m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hakervip

Witam. Mam okazję kupić prawie nieużywanego X3m'a za 80 zł. Mój procesor to A64. Czy w cenie do 80 zł można znaleść coś lepszego niż x3m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

nie

Czyli opłaca się. Słyszałem, że ten bloczek lubi duże przepływy czy to prawda? I czy bedzie miało znaczenie jakich węży użyję? Czy wystarczą 8/10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Czyli opłaca się. Słyszałem, że ten bloczek lubi duże przepływy czy to prawda? I czy bedzie miało znaczenie jakich węży użyję? Czy wystarczą 8/10?

duże przepływy- niekoniecznie, choć wiadomo, że im większe tym lepsza wydajność :-P

tak, 8/10 wystarczą, bo średnica węży nie decyduje o przepływie

 

nic lepszego za tą cenę nie kupisz. to jeden z najlepszych bloczków w moim odczuciu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duże przepływy- niekoniecznie, choć wiadomo, że im większe tym lepsza wydajność :-P

tak, 8/10 wystarczą, bo średnica węży nie decyduje o przepływie

 

nic lepszego za tą cenę nie kupisz. to jeden z najlepszych bloczków w moim odczuciu :-P

to czemu przy pinach sa problemy jak dasz pompe od co na 3 biegu ?

 

za 80 warto kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu przy pinach sa problemy jak dasz pompe od co na 3 biegu ?

4000 l/h? :lol: ROTFL a pod pompę strażacką próbowałeś podłączać? :mur:

Róznice to mogą być od 0 l/h do około 800 l/h realnego przepływu. Dalsze zwiększanie tego parametru niewiele zmieni, tutaj masz TEST wydajności X3M-a w zależności od przepływu. :D

Edytowane przez donulung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4000 l/h? :lol: ROTFL a pod pompę strażacką próbowałeś podłączać? :mur:

Róznice to mogą być od 0 l/h do około 800 l/h realnego przepływu. Dalsze zwiększanie tego parametru niewiele zmieni, tutaj masz TEST wydajności X3M-a w zależności od przepływu. :D

ja powiem tyle ze jak mam zimna wodę i przełaczam biegi to im wyzszy tym lepszy...... nie wiele, ale tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Witam ponownie. Mam pytanko. Jest tak. Kupiłem blok wodny X3m. W komplecie dostałem tylko to co jest na zdjęciu

Dołączona grafika

 

Mam Athlona 64 i płytę dfi lan party. Wydaje mi się, że musze dokupić jeszcze te śrubki http://mcs.pc.pl/produkt22.html, aby zamontować blok. Sorki, że pytam o takie lamerskie sprawy, no ale nie jestem jeszcze obeznany do końca z tematem wc i nie chcę kupić czegoś co mi nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mam pytanko. Jest tak. Kupiłem blok wodny X3m. W komplecie dostałem tylko to co jest na zdjęciu

 

Mam Athlona 64 i płytę dfi lan party. Wydaje mi się, że musze dokupić jeszcze te śrubki http://mcs.pc.pl/produkt22.html, aby zamontować blok. Sorki, że pytam o takie lamerskie sprawy, no ale nie jestem jeszcze obeznany do końca z tematem wc i nie chcę kupić czegoś co mi nie potrzebne.

No a te śrubeczki co widnieją na fotce to niby do czego są?! Tylko nie wiem jakie masz otowry w płycie. Jezel tylko dwa no to brakuje ci 2 srubek. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

No a te śrubeczki co widnieją na fotce to niby do czego są?! Tylko nie wiem jakie masz otowry w płycie. Jezel tylko dwa no to brakuje ci 2 srubek.

Te co są na fotce służą do przykręcenia tych niebieskich przejściówek do bloku. Czyli jest chyba tak jak mówisz. Brakuje mi 2 takich gługich śrubek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej idź sobie zwyczajnie do sklepu i kup dwie długie śrubki oraz do tego porządne sprężynki. Była kiedyś dyskusja na temat sprężyn i okazało się że z MCS-u trafiają się różne, ale w większości lipne. Ja mam niby te lepsze i przy mocowaniu na 4 śrubki były wystarczające. Jednak A64 jest tylko na dwóch śrubach i tu już wygląda to trochę nieciekawie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...