Skocz do zawartości
KaRLuS

Problem Z Klawiataurą Raz Dziala Raz Nie,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dosc dziwny problem, w zasadzie to kumpel ktoremu skladalem kompa :blink:

 

Dzieje sie tak, ze do momentu zaladowania windy wszystko chodzi, zaladuje sie winda i klawa sie tak jak by zawiesza :-| swiatelko z num locka sie swieci i nic pozatym zrobic sie nie da.

 

Klawiatura zaczyna dzialac gdy w menedzerze urzadzen sie ja wylaczy a nastepnie wlaczy :unsure:

 

Jesli ma ktos jakis pomysl co to moze byc to prosze o odpowiedz.

 

Klaiwatura to najtańszy Logitech (Deluxe Black Label Ivory)

Plyta glowna : gigabyte k8n sli (nf4)

 

Winda jest po reinstalce (xp pro sp2)

Edytowane przez KaRLuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec dokladnie sprawa wyglada tak, ze w momencie zaladowania windowsa klawa nie dziala, w menedzerze urzadzen widnieje wykrzyknik ze nie mozna uruchomic tego urzadzenia (chyba code 10) gdy sie urządzenie (tzn klawiature) wylaczy i wlaczy zaczyna dzialac i zadnych innych problemow nie ma. (do czasu restartu komputera bo potem od nowa)

Jedyny przypadek gdy dziala po uruchomieniu windy wtedy gdy przed wylaczeniem usunie sie sterownik z klawiatury.

Nie jest to zalezne od klawiatury bo przetestowalem to na innej. Juz nie mam pomyslu co z tym zrobic :?

Zabieram sie za aktualizajce biosu. - zdam relacje czy pomoglo.

 

Pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...