Skocz do zawartości
Krzychul

2006 Fifa World Cup™

Rekomendowane odpowiedzi

No, to zbliża się premiera tej wyczekiwanej (przynajmniej przeze mnie :rolleyes: ) gry, ale niestety zanosi się na to, że my (tzn właściciele tylko i wyłącznie pecetów) sobie nie zapogieramy. A szkoda, bo ma wyjść nawet na komórki, ale co zrobić. Jak będziecie coś wiedzieć, to wiadomo, piszcie, a TU macie linka do oficjalnego polskiego newsa.

 

Pzdr

Krzychul

Edytowane przez Krzychul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to żadna tragedia - nie byłoby to nic innego niż FIFA 06 w realiach MŚ 2006 - czyli shit w nowym opakowaniu.

PES ponad wszystko!

peace! ;)

akurat, w fife 2002 WC moznabyło zagrywac dzien i noc , byla bardzo przyjemna kopaninką....niestety Ea probuje nasladowac teraz PESa i rezultatow nie warto komentowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat, w fife 2002 WC moznabyło zagrywac dzien i noc , byla bardzo przyjemna kopaninką....niestety Ea probuje nasladowac teraz PESa i rezultatow nie warto komentowac...

Taa... i strzały komety z gazowym ogonem. Dzieki, nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... i strzały komety z gazowym ogonem. Dzieki, nie skorzystam.

sory, jestem za PESem zawsze, ale WC2002 było dla mnie swietną gierką w którą moznabyło pykac nonstop....nie chcesz garc to nie....ogniste strzlały?pfff....pewnie myslisz ze skoro umiesz grac w PESa to na boisku tez kombosy ci wyjda....

Gra to gra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory, jestem za PESem zawsze, ale WC2002 było dla mnie swietną gierką w którą moznabyło pykac nonstop....nie chcesz garc to nie....ogniste strzlały?pfff....pewnie myslisz ze skoro umiesz grac w PESa to na boisku tez kombosy ci wyjda....

Gra to gra....

Jakie kombosy 0_o

 

Poprostu mnie to śmieszyło. Jak również to, ze tor turlania piłki można było zmienić nie dotykajac jej nogą. Zakręcalismy zawodnikiem i piłka sama przed nim skrecała sterowana wzrokiem. Mi sie ta gra nie podobała, wyrazilem swoja opinie, do czego mam prawo, wiec nie wiem o co chodzi z tekstem o kombosach 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie kombosy 0_o

Ehh to był zart..Widze ze bez emotek ludzie nie łapią...trudno.Wstaw sobie do powyzszej wypowiedzi pare usmieszkow.Nie każdy kto chce zagrac w piłke, szuka od razu jej symulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to zbliża się premiera tej wyczekiwanej (przynajmniej przeze mnie :rolleyes: ) gry, ale niestety zanosi się na to, że my (tzn właściciele tylko i wyłącznie pecetów) sobie nie zapogieramy. A szkoda, bo ma wyjść nawet na komórki, ale co zrobić. Jak będziecie coś wiedzieć, to wiadomo, piszcie, a TU macie linka do oficjalnego polskiego newsa.

 

Pzdr

Krzychul

jak dla mnie BOMBA! :lol:

 

ale niestety, będzie :(

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

To jak niestety,to wypas,przeciez wszystkie World Cupy i Fify sa stworzone z mysla o pecetach i jako pierwsze byly wlasnie na pececie wiec jak moglyby nie wyjsc na peceta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny smaczek piłkarski, nieiwme czemu znowu lkażdy jezdzi po tej FIFIE.... jakby nie mógł napisać ("mnie sie nie podoba...itd") no ale dobra...

Pamiętam jak daniami i nocami z braciakiem grywalismy w FIFA WORLD CUP 98 jaaa cie ale to była giera coś niesamowitego, jaka atmosfera, grafa, dla mnie cud... Fakt ostatnie wydanie Ea mś, jakoś do mnie nie dotarła, niewiem jakoś sie nie przekonałem, W fifke 06 ciągle powracam, może nie dzien w dzien, bo ilez to mozna grać tych sezonów.

Mam nadzieje ze WC 2006 bedzie inne co moze róznić sie od F06 i mam nadziej ze nie beda to inne, nowe stadiony, itd.. Zatem czekamy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

W PES nigdy nie bedzie Szpakowskiego,wiec wole fife a pamietam ,ze WC to obecnie w raz z fifa98 najlepsze gry pilkarskie,wiec tez czekam na ten tytul :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahah samych murzynow mamy w skladzie :mur: :mur: :mur: :lol: :lol: :lol: :blink: :blink: :blink:

Ty tak na powaznie :blink: przeciez to wiadomo ze to takie cienie,a z reszta te screeny nie sa z gry tylko z filmikow i takie screeny zawsze sa glupie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PES nigdy nie bedzie Szpakowskiego,wiec wole fife a pamietam ,ze WC to obecnie w raz z fifa98 najlepsze gry pilkarskie,wiec tez czekam na ten tytul :)

nie no jak hydro coś dowali to ja poprostu wymiękam :lol:

 

co do screenów - chłopaki byli na solarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa z roku na rok jest coraz gorsza... nic nie wrórzy zeby i ta sie udała. EA zacznie robic prawdziwa fife jak zacznie tracic kupcow na kozycs PES. Narazie i tak naiwniacy kupuja fife zal dla nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska - Niemcy

Skrót z meczu z gry 2006 Fifa World Cup - jak dla mnie ta gra to porażka - zwłaszcza animacje ruchów zawodników.

HEHE no tak porażka, stary tak wszystko dokładnie widać, a zwłaszcza ruchy :blink: weżż

Dla mnie bomba, oprawa graficzna, nastrój, sam klimat przed meczykiem..."obiecujące"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE no tak porażka, stary tak wszystko dokładnie widać, a zwłaszcza ruchy :blink: weżż

No wlasnie... dokladnie widać, ale jak te ruchy są drewniane i nienaturalne. Zwroty piłkarzy w biegu, przyjmowanie pilki i podania, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... dokladnie widać, ale jak te ruchy są drewniane i nienaturalne. Zwroty piłkarzy w biegu, przyjmowanie pilki i podania, itd...

daj spokój i tak nie przemówisz, to są przykłady ludzi którzy patrzą, a z piłką wspólnego za wiele nie mają, dla nich zwroty o 180o w mgnieniu oka wraz ze zmianą kierunku biegu w ciągu 0,01s to normalka :D Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE no tak porażka, stary tak wszystko dokładnie widać, a zwłaszcza ruchy :blink: weżż

:lol2:

no fakt - nie widać jak są odwzorowane korki itp ale chyba te zwroty zawodników to widać dokładnie :blink: nie mówiąc już o bramce którą strzelili Polacy - fizyka lotu piłki - brak B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge poco piszecie to ciagle to samo <_< ze Fife jest beznadziejna itp. Nikt u was na PES nie wypisuje takich rzeczy. Po prostu uszanujcie ze ktos wole FIFE niz PES'a. A ostatnio podobno nie wiele sie roznia od siebie kolejne czesci :lol: a tak mowicie ze to jest roznica pomiedzy ty grami, ze FIFA niby co roku taka sam :-P a PES jaki jest. Nawet trybu zadnego tam niema :huh: a grafika ta sama od 3 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge poco piszecie to ciagle to samo <_< ze Fife jest beznadziejna itp. Nikt u was na PES nie wypisuje takich rzeczy. Po prostu uszanujcie ze ktos wole FIFE niz PES'a. A ostatnio podobno nie wiele sie roznia od siebie kolejne czesci :lol: a tak mowicie ze to jest roznica pomiedzy ty grami, ze FIFA niby co roku taka sam :-P a PES jaki jest. Nawet trybu zadnego tam niema :huh: a grafika ta sama od 3 lat

Jakiego trybu nie ma? Moze trybika? :lol2: :lol2: :lol2:

To ze komuś sie gra podoba, nie znaczy, ze nikt inny nie moze jej krytykowac. Kazdy wyraza swoje zdanie na temat danego tytułu. A ludzi atakujacych PES nie ma, bo albo są to oszołomy, ktorzy wymyslalają jakies durne, nieprawdziwe argumenty np "nic nie mozna trafic w PES, pilka zawsze jak balon leci nad bramka", albo poprostu w grę grali i brak licencji im nie przeszkadza wiec nie maja na co psioczyc. Pozatym jakbys zauwazył, my sami (zwolennicy PES) nieraz piszemy co nam sie w PES nie podoba bo PO TO JEST FORUM, zeby wyrazać swoją opinie na temat danej gry. I my o pesie narazie nie gadamy. Oceniamy to co prezenuje sobą FIFA.

 

I człowieku zrozum, ze fifa jest co roku taka sama i tak samo pes jest od 3 taki sam. Tylko ze PES jest pod wzgledem grafy taki sam, a fifa pod wzgledem gameplay'u, a to jest zasadnicza roznica tej niby "niezmienności".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego trybu nie ma? Moze trybika? :lol2: :lol2: :lol2:

To ze komuś sie gra podoba, nie znaczy, ze nikt inny nie moze jej krytykowac. Kazdy wyraza swoje zdanie na temat danego tytułu. A ludzi atakujacych PES nie ma, bo albo są to oszołomy, ktorzy wymyslalają jakies durne, nieprawdziwe argumenty np "nic nie mozna trafic w PES, pilka zawsze jak balon leci nad bramka", albo poprostu w grę grali i brak licencji im nie przeszkadza wiec nie maja na co psioczyc. Pozatym jakbys zauwazył, my sami (zwolennicy PES) nieraz piszemy co nam sie w PES nie podoba bo PO TO JEST FORUM, zeby wyrazać swoją opinie na temat danej gry. I my o pesie narazie nie gadamy. Oceniamy to co prezenuje sobą FIFA.

 

I człowieku zrozum, ze fifa jest co roku taka sama i tak samo pes jest od 3 taki sam. Tylko ze PES jest pod wzgledem grafy taki sam, a fifa pod wzgledem gameplay'u, a to jest zasadnicza roznica tej niby "niezmienności".

Taka sama ? taka sama chyba dla ciebie!!!!! Nic sie nie uczysz :angry: już mówiłem napisz że "dla mnie jest taka sama" czy to takie trudne, pewnie tak tak jak zrozumieć ze jest to temat o nowej kopanej, a nie o żadnej Pes..? Przecież już jest temat odnośnie Pes vs fifa ? więc tam prosze wyrażac swoje..... emocje, spostrzeżenia, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...