Skocz do zawartości
Krzychul

2006 Fifa World Cup™

Rekomendowane odpowiedzi

Moje wrażenia z gry są pozytywne. Sciągnełem dodatkowe drużyny i program do przestawienie poziomu , rozdzielczosci,detali itp. Gra jest lepsza od fifa 06, trudniejsza, jak w fifie na amatorze wrzucałem górą na dobieg to za każdym razem przechwytywalem piłke a tu tak nie jest często ci przeciwnicy zabierają itp. Tak samo ze strzelaniem bramek , np. z rzutów rożnych musisz celować do bramki bo ci do przodu strzeli z głowy. Ogólnie gra się podoba... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie w demie murawe koloru czarnego :cry: Mi fifa 06 chodzila na najwyzszych detalach. W wymaganiach minimalnych moj komputer sie spokojnie miesci gdyz mam Intel Pentiuma 3.0 GHz 512 MB RAM Radeona 9250 pro 126 mb

Ktos wie o co chodzi. Oby tak nie bylo z pelna wersja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko. I owszem, piłkarze biegają jak Rasiak, strzelają jak Mila, murawa to kartoflisko niczym na starym stadionie w Kielcach, a sędziowie... hmm, no liniowych to ja tam widziałem pod stadionem z piwkiem, a główny to chyba nasz słynny Antoni F :lol: :lol: Faulować od tyłu można ile się chce, i dopóki rywal nie straci piłki, to nie ma kartek...

Grafika niewiele lepsza od FIFY 96, zwiększenie rozdzielczości pomaga, ale ono chyba jest dostępne dopiero wraz z tym Demo Explorerem.

Ale strzeliłem kilka brameczek, urzekły mnie błędy bramkarzy i w grę na pewno pogram, choć gdyby zrobili grę ka WC 1998 tylko z nowymi drużynami, to by lepiej było i to chyba starczy za komentarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie tu stery nie pomagaja <_< po prostu te demo jest cholernie nie dopracowane :sad: Ale ten blad sie nie pojawi w pelnej wersji :rolleyes: I ten program grafiki na wysokie detale nie zmienia. Bo widialem jak wyglada pelna gra w normalnej grafice :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Podsumuje to tak:

 

U znajomego byl brat (lat bodajze 16) no i jak zobaczyl PESa 4 na PS2, to zaczal sie slinic, ze FIFA lepsza, ze tutaj podac nie mozna, a pierwsze pytanie jakie zadal gdy dostal 8:0 ode mnie (gralem Polska, on Francja, meczyk 10minutowy) bylo: a gdzie jest przycisk od trikow?

Po tygodniu chlopak uprosil brata o nastepujace rzeczy (wracal do kraju):

1. pada do PC

2. Pro Evolution Soccer 5 na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje to tak:

 

U znajomego byl brat (lat bodajze 16) no i jak zobaczyl PESa 4 na PS2, to zaczal sie slinic, ze FIFA lepsza, ze tutaj podac nie mozna, a pierwsze pytanie jakie zadal gdy dostal 8:0 ode mnie (gralem Polska, on Francja, meczyk 10minutowy) bylo: a gdzie jest przycisk od trikow?

Po tygodniu chlopak uprosil brata o nastepujace rzeczy (wracal do kraju):

1. pada do PC

2. Pro Evolution Soccer 5 na PC.

Urzekla mnie Twoja historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem 20 minut i już nie gram :D

standardowo - cienizna, no może po za oprawą wizualną meczy, które kopią zad, mecz otwarcia mistrzostw wygląda naprawdę super, choć może trochę przesadzono z ilością tych latających papierków :D

grafika standardowo - brzydka, straszna, pewnie trzeba będzie poczkeać na jakiegoś "trainera"

raczej do niej nie wrócę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same shit different day...

 

ps. interfejs użytkownika jest po prostu przygnębiający :mur:

dokładnie, zanim znalazłem opcje od grafy to mineło z 10 minut

wszystko jest tak zamotane, że masakra

a mówią, że menu z pes-a jest be bo konsolowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie odpaliłem, nową fifke, i powiem że szczególnie przypadła mi do gustu, jaaaaa od samego począrtku na dzien dobry, piękne demo które powolutku wprowadza w klimat mistrzostw, klimat i wogóle, bardzo podoba mi sie menu - > niewiem czmeu chłopaki mieli problem z wyboru rozdziałki itd, hee ze znalezieniu wogle tej opcji.... :mur: /nie miałem żadnego problemu/ Na wielką uwagę zasługuje to CO SIE DZIEJE PRZED MECZEM, sam wstęp po prostu mistrzostwo, strasznie mi sie podobają wstawki w trakcie jak i przed meczem, rozegrałem jedynie jeden meczyk bo na więcej nie miałem czasu, na zakończenie dodam, że fani FIFY i nie tylko znajda coś w nowej kopance FWC06 i poświęca jej nie pare min. ale pare dni, tyg. itd.....DLA MNIE GIERKA NAPRAWDE BARDZO FAJNA...

P.S.

jak pogram wiecej to spisze coś ...pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...