Skocz do zawartości
Krzychul

2006 Fifa World Cup™

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos Cie w dziecinstwie walil mlotem zamiast glaskac ?

A Ty masz jakieś problemy ze sobą czy co? Zaatakowałem Cie gdzieś? Podbiłem do Twojej osoby, wyzwałem, czy coś w tym stylu, że mnie obrażasz? Nie! Wiec się pytam czy wszyscy w domu? A może poprostu zdecydowałeś sobie rozpocząć off-topa? ot tak?

 

Nie wiesz co to zart? Nie umiesz sie smiac? Spoko - ale nie musisz z tego powodu obrażać innych, bo tylko pokazujesz swoj niski poziom.

 

A dla sprostowania to Ci wyjasnie, dlaczego SZALET.

Dlatego, ze

- producent kłamie pokazując screeny z X360 jako niby screeny z PC

- to samo robi wydawca zamieszczając te same screeny na oryginalnej okladce od tej gry

- dlatego, ze to perfidny wręcz regres. Fifa 2003 wyglada ładniej. Mogli wziazc 06 i poprostu uciąć teamy i dodać wstawki charakterystyczne dla mundialu i all.

 

Juz rozumiesz czy narysowac, bo cos czuje ze jak znow nie zczaisz to ponownie zaczniesz denny atak na osobe zamiast trzymac sie tematu.

 

@HiS - no teraz to jakoś jeszcze wyglada. Pytanie tylko. To nie jest oficialny patch prawda?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HiS - no teraz to jakoś jeszcze wyglada. Pytanie tylko. To nie jest oficialny patch prawda?

oczywiście że nie oficialny :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę. Zagrałem 1 mecz - z Irlandią Płn. oczywiście. I jeśli miałbym skomentować co myślę o tej grze, to bym zaraz zarobił bana za bluzgi... :/

WC 98 to była fantastyczna gra. WC 02 też niezła, ale dostałem ją w swoje łapy dopiero po Mundialu, na którym trener krasomówca mi odebrał mi trochę chęć do gry, więc grałem mało, ale gra ujdzie.

Natomiast to coś jest na poziomie naszej polityki czyli niżej już upaść nie można. Co z tego, że można strzelić fajną brameczkę skoro najpierw trzeba przebrnąć przez menu klikając po 3 razy to samo, a potem gra jest tak brzydka, że WC 06 przypomina niesprzątanego od tygodni tojtoja :[ Oprócz tego jest jeszcze komentarz. Nigdy nie lubiłem Szpakowskiego i Szaranowicza. Od Szpaka gorszy jest tylko Karol Stopa, ale on nie komentuje piłki... Tymczasem tutaj Szpakowski jest 10 razy gorszy niż w rzeczywistości - jak ma tak komentować, to już niech lepiej opowiada te swoje bajki o wszystkim tylko nie o tym co się dzieje na boisko, jak to ma w zwyczaju w prawdziwych relacjach.....

 

Nie kupujcie tej gry! Jeśli macie wątpliwości dlaczego, ściągnijcie ją sobie i zobaczycie, że nie warto :/

Wkurzyli mnie, dziady.......

 

PS No dobra jest też jeden plus - mianowicie kilka zagrań Lewandowskiego niesamowicie przypominało rzeczywistość, a konkretnie ostatni mecz z Litwą......

Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zgralem sobie demko na xbox 360 i musze powiedziec, ze gra milo mnie zaskoczyla. prezentuje sie naprawde dobrze. moze jak potanieje to sobie ja kupie :)

Szkoda tylko, ze na X360 to jest zupelnie inna gra, przynajmniej jezeli chodzi o grafe :?

Jak masz porownanie z wersja na PC to napisz czy gameplay jest taki sam jak na X'ie czy gorszy :)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

uruchamiamy program "importer TurfPatch" i czekamy az skończy instlacje ... nastepnie po zakonczeniu automatycznie uruchomi sie program "fatbhbuilder" i klikamy na DUŻY przycisk BUILD gdy skończy, zamykamy wszystko i mozemy juz grac :] - pliki pozostawmy tam gdzie sa, nic nie wywalajmy.

juz myslalem His, ze bedziesz moim zbawieniem, ale zrobilem wszystko wedle instrukcji, która nie jest specjalnie skomplikowana... no i nie dziala :/ Co za kiszka! Jakies inne pomysły ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo po zainstalowaniu tego patcha. no moze troche jasniejsze textury, ale nadal w nocy nie widac nawet cieni na boisku, w dzien lekko widoczne cienie ale murawa nadal czarna jak du.. murzyna, no i sedzia na tle murawy wyglada jak predator (zlewa sie z otoczeniem) lekko widac tylko leb,nogi i czesc rak. masakra, do tego czerwone kartki to rozowe kartki, zolte kartki to kartki w kolorze zielono-zoltym oczojebny/fluorostencyjny. niektorzy kolesie biegaja tak szybko jakby mieli jakies motorki w dup.., czasami az animacja biegu nie nadaza :) nie wiem jak mozna bylo takie [ciach!]ly jak textury muraw itp zwalic. ehh, poki nie wyjdzie jakis porzadny patch ktory to naprawi to chyba nie bede w ta gre gral.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie skonczylem cala gre Polska. Od eliminacji do Mistrzosta Swiata. Musze powiedziec, ze gra sie nawet fajnie, szczegolnie jesli mozna pograc z zywym przeciwnikiem face2face :D Po zaaplikowaniu patcha poprawiajacego murawe i zmianie rozdzielczosci na 1280x1024 jest nawet ladnie. Nie wiem jak wy ale ja czulem klimat mistrzostw :D Najlepsze sa jednak niektore bledy w grze, nie wspominajac tutaj o komentatorach, ktorzy bardzo czesto gadaja po prostu glupoty :P Inna rzecza jaka udalo mi sie uchwycic to jest fakt, ze na trybunach, gdzie siedza "polscy kibice" zamiast trzymac nasza flage, trzymaja flage przeciwnika :P Chyba EA cos tu namieszalo. Z reszta sami popatrzcie:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja czulem klimat mistrzostw :D Najlepsze sa jednak niektore bledy w grze, nie wspominajac tutaj o komentatorach, ktorzy bardzo czesto gadaja po prostu glupoty :P

Zjechałem kilka postów temu grę i w sumie podtrzymuję zdanie co do jakości wykonania, ale przyznam, że gdy już wymęczyłem eliminacje, to klimat mistrzostw faktycznie da się odczuć! W tym gra jest świetnia, bo... żadna inna tego nie oferuje... A na pewno klimat tych... poprzednich z Korei - sędziowanie jest na poziomie "poniżej murawy" :) Sędziowie zbyt łagodnie traktują faule od tyłu, a i po odgwizdaniu spalonego można spokojnie oddać strzał - w rzeczywistości raz na kilka przypadków skończyłoby się to żółtą kartką dla napastnika.

 

No i komentarz. Jeśli tylko macie mocne nerwy polecam polską wersję - Szaranowicz tak sztuczny, że aż go żal, a Szpaku jakby jakiś inny - np. podważa w swym komentarzu decyzje sędziego, co w rzeczywistości raczej mu sie nie zdarza, nawet jeśli powtórka pokazuje, że sędzia się pomylił...

 

No nic, co tu duzo pisać, trzeba sprawdzić czy szampan dobrze zmrożony i wracać przed tv :D Choć trochę mi Górnika szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# dni temu pojawil sie swietny patch na http://www.fifa.imro.pl/ sa w nim twarze polskich pilkarzy takich jak

Krzynówek, Smolarek, Bosacki, Frankowski, Boruc, Kosowski, Baszczyński, Mila, Żewłakow, Kłos, Bąk, Radomski, Jop, Rząsa, Rasiak. Oraz daje nowe murawy.

 

To ten trzeci na stronie startowej

post-117202-1147602991_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, zainstalowałem turfspatcha by MonkeyDragon:

http://www.fifa.imro.pl/

i wszystko wydawało sie być ok, potem zainstalowałem poprawki do twarzy polskich piłkarzy o których mowa w poscie wyzej i też bylo wszystko ok,

dzisiaj zainstalowalem nowe bandy z powyzszej strony, 3 nowe utwory w tym "Do przodu Polsko" i znalazlem jeszcze jednego patcha do muraw: neuer_rasen_patch_v1.1 by FIFA 4 Fans i tez go zainstalowałem, po czym odpaliłem jeszcze raz nadpisanie z muraw by Monkey Dragon ze skrotu i zacząłem grac i tez wydawalo sie wszystko ok, do momentu kiedy zagrałem we Frankfurcie gdzie na boisku była duza ciemnozielona plama i mniejsze plamy po bokach, wczesniej raczej tego nie bylo bo wczoraj gralem caly dzien i nie widzialem.

Odinstalowalem gre i zainstalowalem od nowa bez zadnych patchy i ta plama we Frankfurcie ciagle jest :mur:

Gra oryginalna, prosze pomózcie, co należy zrobic, czy te turfspatche zostały jeszcze gdzies w systemie, jak w ogóle sie je odinstalowuje??? ja po prostu odinstalowalem gre i skasowalem pozostałosci w folderze. A plama została, zaraz sie wkurze walne wybielaczem w monitor :mur:

Edytowane przez >Sentinel<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostaly ale jak odinstalowales gre to pliki zwiazane z tym zostaly tam. Potem jesli zainstalowales gre w tym samym miejscu to to masz. Proste. Ale te boisko we frankfurcie juz wole takie niz czarne kompletnie. A ta plama jest bo na gorze jest taki wyswietlacz kwadratowy. Nie dlugo ma sie pojawic update 2.0 i ma to zmienic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostaly ale jak odinstalowales gre to pliki zwiazane z tym zostaly tam. Potem jesli zainstalowales gre w tym samym miejscu to to masz. Proste. Ale te boisko we frankfurcie juz wole takie niz czarne kompletnie. A ta plama jest bo na gorze jest taki wyswietlacz kwadratowy. Nie dlugo ma sie pojawic update 2.0 i ma to zmienic. :)

Po tym jak odinstalowalem gre, skasowałem jeszcze recznie cały folder w którym była i zainstalowalem na tej samej partycji, czyli chyba nie powinno nic zostać???

W tym Frankfurcie jeszcze sa takie bełty (plamy) po bokach, oprocz tego cienia tego czegos pod sufitem, ktory nie wyglada jak cien, tylko bajorko, ten problem jest w ogole powszechny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, śmiać mi się chce. Tak to traktuje gracza EA. Czy oni wogóle w tą grę grali? Odnoszę wrażenie, że mieli zły dzień (tak, właśnie dzień im zajęło przeniesienie graczy, nowe menusy i inne [ciach!]ły) bo zapewne tyle powstawała ta imitacja piłki kopanej. To ścierwo jakich mało. Dawno nie widziałem nic tak okropnie paskudnego i odrażającego jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego co powyżej dołączam to że wywala mnie do windowsa co 2 mecz juz teraz w roznych momentach, 2 razy jak mialem odebrac puchar MŚ po meczu :(

 

Co jest? prosze o porady :/

 

PS zainstalowałem rozjasnianie muraw by Monkey Dragon, ale juz wczesniej tez mnie wywalało, po zainstalowaniu tych roznych patchy z tej strony, tylko jakoś żadziej :/

 

i zapytam jeszcze raz czy Wy też macie te nienaturalna plame we Frankfurcie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale takiego gniotu dawno nie widziałem. Myślałem, że Driver 3 był kiepską grą, ale to co pokazali panowie z EA wydając WC 2006 należy zgłosić na Policję. Grafika tragiczna, po prostu aż nie mogę zrozumieć jakim cudem to przeszło przez kontrole jakości. Żart jakiś czy co? Gameplay baaaardzo przeciętny. O naturalnosci ruchów zawodników i realnośći gry nawet nie będę mówił. JEDYNY pozytyw tej gry to muzyka - pod tym względem nie można złego słowa powiedzieć, bardzo dobrze dobrane utwory.

 

Dla tych co nadal nie widzą co zje.... EA proponuję porównanie :)

 

PRO EVOLUTION SOCCER 5

 

A jak wygląda po zapodaniu Superpatch 3 to już poezja.....

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie pes ma ładniejszą grafikę, ale posadzenie rasiaka na trybunach w pierwszym meczu Mistrzostw jest bezcenne :)

a co? w piłce konami rasiak wykupił sobie immunitet u producentów ze nie mozna go zdjac z boiska i musi zawsze grac? :lol2: Konami to nie Pawełek Janasik, który za "noc spedzoną z rasiakiem" zrobi wszystko o co Grześ go poprosi albo zarząda ;) Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest beznadziejna!! 130fps a jakby gra nie dzialala płynnie :mur: ,grafika beznadziejna!! od nowa,od podstaw by musieli zrobic gre na nowym engine!! motion capture tez daleki od tego z pro evo!! Murawy ciemne,brzydkie ble........... nierozumie tylko dlaczego nie zrobia takiego czegos jak na xbox360,mysle ze komputer bylby wstanie bezproblemu to uciagnac.

 

Mam dokładnie to samo. Sick!!! 70-80 fps a gra jakby przycinała. Wstawki filmowe nie, tylko wczasie rozgrywki. tak samo było w 2006. Co ztym zrobić? Kwestia sterów? Sprzętu??

:mur:

 

PES 5 rulez!!!!!!!!!

 

ps. w pes5 płynnosc 100% nawet przy 1280x1024!

 

Sprzęt jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

czy odblokowal sobie ktos opcje "turbo mode" i/lub "slow motion" i moglby opisac mi ich dzialanie gdyz odblowalem sobie na co wydalem 17500 punktow i nie widze zadnych zmian

 

na slow gralem tylko i jest w bardzo zwolnionym tempie, żółwim po prostu ,widać roznice, tak z 30 razy wolniej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj u kolegi w te badziewie. Ostatnią fifą w jaką grałem była 2005. Faktycznie murawa w WC wygląda jak zaorane pole, ale zauważyłem, że gra stała się bardziej dynamiczna. I co z tego, skoro grywalności to to nie ma za grosz. Wszystko jakieś mętne, drętwe, animacja do bani. Zagrałem jeden mecz i podziękowałem. FIFA? Nie dziękuję, nigdy więcej.

 

W tej gierce podobają mi się 2 rzeczy:

- kibice

- "Dudek Dance"

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj u kolegi w te badziewie. Ostatnią fifą w jaką grałem była 2005. Faktycznie murawa w WC wygląda jak zaorane pole, ale zauważyłem, że gra stała się bardziej dynamiczna. I co z tego, skoro grywalności to to nie ma za grosz. Wszystko jakieś mętne, drętwe, animacja do bani.

Bo grać w fife nie umiesz. Jesli sie zna troche kombinacji klawiszow to jest to inna gra. A jesli sie raz gra gdzie patch na murawe nie zainstalowany to nic dziwnego. I nie rozumiem po co tu o tym piszesz bo jestes kolejnym wlasciwie piszacym ten sam post co inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo grać w fife nie umiesz. Jesli sie zna troche kombinacji klawiszow to jest to inna gra. A jesli sie raz gra gdzie patch na murawe nie zainstalowany to nic dziwnego. I nie rozumiem po co tu o tym piszesz bo jestes kolejnym wlasciwie piszacym ten sam post co inni.

no ale co w tym dziwnego skoro to gniot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Bo grać w fife nie umiesz. Jesli sie zna troche kombinacji klawiszow to jest to inna gra.

To jakies kombosy sa??

Woooow... Ale chyba strasznie skomplikowane, bo gra majaca najwiecej kombosow na sweiecie (Soul Calibur) pozwala na piekna i wciagajaca gre nawet tym, ktorzy pierwszy raz do niej siadaja. Zatem pewnie ta Fifa to jakas wyzsza szkola jazdy nie na palce przyzwyczajonego do zwyklego trzymania pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...