Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy program Nero CDSpeed mozna uwazac za wiarygodny? nabylem dzisiaj nagrywarke LG 40x/12x/40x i wszystko wskazuje na to ze nie wszystko jest z nia ok... sam fakt ze wypalenie cdr z predkoscia 40x zajmuje jej 8 minut o czyms swiadczy (podczas zapisu bufor zachowuje sie jak oszalaly...), podobnie jak zapuszczam test odczytu w programie CDSpeed to wydaje sie ze naped stale utrzymuje predkosc odczytu 14x (spowalnia obroty utrzymujac tym samym stala predkosc odczytu - widac to na wykresie...). Na cdrinfo.pl wykresy z programu wygladaja calkiem inaczej...

I jeszcze pytanie - czy zachowanie nagrywarki w duzym stopniu zalezy od konfigu? P!!! 500@750 powinien chyba dawac sobie rade, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj instalowałem u kumpla tą nagrywarke i tesh tak wolno nagrywała ale potem włączyłem DMA i nagrywa jush OK

ten sam model? bo wyglada na to ze nici z trybu DMA, na cdrinfo.pl w tescie tego napedu pisza ze obsluguje ona tylko tryb PIO-4 (ale test dotyczy pierwszej wersji nagrywarki, ktora roznila sie m.in. rozmiarem bufora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj instalowałem u kumpla tą nagrywarke i tesh tak wolno nagrywała ale potem włączyłem DMA i nagrywa jush OK

ten sam model? bo wyglada na to ze nici z trybu DMA, na cdrinfo.pl w tescie tego napedu pisza ze obsluguje ona tylko tryb PIO-4 (ale test dotyczy pierwszej wersji nagrywarki, ktora roznila sie m.in. rozmiarem bufora)

mylisz 2 pojecia - UDMA i DMA. ten model pracuje w pio-4 wiec to nie wazne czy bedzie pracowal na tej samej tasmie z dvd ktore tez chodzi w pio-4 czy samodzielnie na innej tasmie. dopiero lg 48x chodzi w udma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...