Skocz do zawartości
Majk1984

Shuttle Ak31 Via Vt8366a Apollo Kt266a

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podczas wyciagania plyty z budy- by zmienic chlodzenie na Chipsecie, przypadkowo wyciagnalem zworke ktora jest opisana w instrukcji pl.gl jako:

"A2 - BIOS Write Protection" - sa na tym 3 dzidki...zworka zlancza dwie i niewiem ktore dwie..gorne?? czy dolne?? zakladalem i tak itak i komp sie zawsze wlancza...wiec od czego jest ta zworka?? i jak ja mam wsadzic?? na ktore dzidki?? gorne czy dolne??...

Pozatym wlozylem na okres przejsciowy az dojdzie Radeon 9550 Voodo rush na PCI i strasznie komp mi muli..czy to mozliwe ze od tego??...procek napewno okej...zmienialem tez zasilacz...moglem cos zle podlaczyc ze tak muli komp??...mysle ze to raczej niemozliwe...

Bede wdzieczny za wszelka pomoc

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A2 - BIOS Write Protection" - zworka pewnie zabezpiecza przed przypadkowym zflashowaniem BIOSa, jak komp bez niej działa, to nie ma się co martwić. Ewentualnie obejrzyj laminat w pobliżu zworki, może tam znajdziesz odpowiedź :)

Voodoo Rush miało ogólnie b. słabe 2D, więc może i kompa przymulać pod windowsem (bo chyba o to chodzi?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak dokladnie pod windowsem..muli kompa..przelaczylem na 640x480 bo chcialem z nudow film w nocy poogladac bo zeby zagrac to moge pomarzyc...no i na tej rozdzielczosci chodzil plynnie!! i szybciutko:) a na 800x600 zacina i muli..;/

Oby Radek szybko doszedl...a co do zworki no to tak jak pisalem..jest wsadzona tylko na obu wersjach dziala komp tak samo..czy bez niej by dzialal to niewiem...myslisz ze to nic waznego ??...niemam co sie obawiac na przyszlosc o nia??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...