Skocz do zawartości
skinny500

3dmark 06

Rekomendowane odpowiedzi

Już niebawem zadebiutuje kolejna wersja popularnego benchmarka katującego nasze maszyny aby powiedzieć nam, jak szybki posiadamy komputer. Wyniki wyrażane w ilości punktów dla wielu są obsesją i robią wszystko, aby wycisnąc jeszcze kilka kolejnych oczek do góry. Jak będzie z 3DMark06? Przekonamy się już niebawem.

 

Jak zapowiada producent programu, firma Futuremark, nowy 3DMark będzie pokazywał także wydajność procesorów, w tym jednostek dwurdzeniowych. 3DMark06 w wyświetlaniu grafiki ma korzystać głównie z efektów Shader Model 3.0 i renderowania HDR.

 

Jako ciekawostka – nowy benchmark nie będzie współpracował z kartami Radeon X300/500/600/700/800.

 

 

źródło: gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, uwierze jak zobacze, pozatym odpadna rowniez karty od Radeona 9500 do 9700Pro i wszystkie FX`y nVidii ?

Nie bedzie wspolpracowal bo te karty nie posiadaja sprzetowego wsparcia dla tych rzeczy , ktorych ten benchmark bedzie wymagal :lol:

 

Cos jak karty dx 8.1 na ktorych nie odpala sie natura w 3dm03 :lol:

 

Nie ma to jak byc technologicznie do tylu :mrgreen:

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i punkta bym miał :P O ile by zadziałało :P Ciekawe czy wkońcu zakończą serie tych marków czy nie ;)

a ja mam gdzies czy mi ten benchmark odpali czy nie :) a co do PS3.0 to niech sobie go wsadza w buty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogóle to Te marki sa jakieś dziwne ,mam kartę jak poniżej i w 3DMark03 ładnie to chodzi 300 klatek na sek. spoko ,ale w 3DMark05 na wysokich max 5 kl/sek ,a w 3DMark06 0 kl/sek na wysokich, ale liczy sobie w pamieci.Napewno testy 3DMark, sa bardzo dobrymi programami ,ale dziwi mnie ta różnica, weźmy tego 3DMark06 liczy 0 kl/sek żenujące obraz stoi ,a on testuje .Napewno program wspaniale to wszystko oblicza, ale uważam ,że nie jest to widowiskowe i ktoś uszczypliwy mógłby powiedzieć ,że liczy niedokładne ,chociaż to nie jest prawdą .Może jak program obliczałby wszystko w innych roździelczosciach i wszystkie testy (w zasadzie chodzi o wizję przedstawionych tu testów)chodziły płynnie, przypuśćmy Różnica 3DMark01 600kl/sek--3DMark03 500 kl/sek---3DMark05 300 kl/sek --- 3DMark06 100kl/sek było by to bardziej fascynujące.

 

Aha, no i należy brać pod uwagę fakt ,że test 06 jest pod grafy 7800 i do góóóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...