Skocz do zawartości
Lepek

Windows Xp > Menu Start

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam taki problem, nie wiem jakim cudem z menu start znikneła mi lista najczęściej używanych programów, taka dynamiczna zależna od tego jak często dany program jest uruchamiany, a jest tylko lista "stałych programów" takich jak program pocztowy i inne które sam zdefiniowałem. Czy ktos wie jak przywrócic tą "dynamiczną" listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki manewry to już próbowałem. Jak ustawię we właściwościach menu start ilośc tych "dynamicznych" skrótów to po rozwnięciu menu pojawia się miejsce na te skróty ale jest cały czas puste, skróty nie pojawiają się. Może jakieś inne propozycje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja z tym problemem męczę się już kilka dni i w tym czasie otwierałem całą masę programów a skrótów, mimo że w tym czasie już powinny się utworzyc, jak niebyło tak nie ma. Może ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycje bo nie chce mi się stawiac windy od nowa z tak błachego powodu a z drugiej strony jestem do tych skrótów bardzo przyzwyczajony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak miałem przez jakiś czas że nie pokazywało mi tych skrótów na taj liście. Po pewnym czasie dopiero zaczeło pokazywać, ale noitak nie wszystkie ( chyba tylko nawet te co najczęściej uruchamiałem przez menu start ) windowsa niedawno stawiałem na nowo i odrazu po instalacji zwiększyłem do 10 ilość pokazywanym programów to wtedy mi wsystko usunał z listy:) a później było jak wyżej napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...