Skocz do zawartości
Dziober1

Czemu Aż Tak Słabo Na 3dmarku;(

Rekomendowane odpowiedzi

Mam karte Winfast GeForce 4 mx 440.Ostatnio z ciekawości sprawdziłem ją na 3D marku 2001 SE.Myślałem że wyciągnie coś około 5000(w Cd-action 6/01 na Athlonie 1.1 był wynik 4200.Ja mam Athlona 1800xp + 256 ram)a tu nagle zaskoczenie marne 1900 punktów!!!!!!!Nieweim jak to wytłumaczyc.Co się stało?Może trza podkręcić na riva tunerze(mam go ale nie umiem sie posługować lub coś).Pomóżcie bo w lutym chce wymienić grafe i tą sprzedać ale nikt chyba jej nie weźmie z taką wydajnością!Help!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najoptymalniejsze stery do tych kart to według mnie detonatory 43.45. a karte masz 64 bit, więc dużo nie zdziałasz, no i stytem też pewnie nieźle zasyfiony i zasoby są zajęte przez inne programy, więc 3dsmark zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najoptymalniejsze stery do tych kart to według mnie detonatory 43.45. a karte masz 64 bit, więc dużo nie zdziałasz, no i stytem też pewnie nieźle zasyfiony i zasoby są zajęte przez inne programy, więc 3dsmark zwalnia.

Wielkie dzięki!Odinstalowałem stery winfasta zainstalowałem te 43.45 i.............850PUNKTÓW!!Spadek o 1000 punktów!Wielkie dzięki!!!!!!!!

 

najoptymalniejsze stery do tych kart to według mnie detonatory 43.45. a karte masz 64 bit, więc dużo nie zdziałasz, no i stytem też pewnie nieźle zasyfiony i zasoby są zajęte przez inne programy, więc 3dsmark zwalnia.

Nie no kompletny armagedon!!Właśnie zrobiłem drugi test na 43.45.Liczba punktów na 3dmarku 2001SE to 399!!!!!!!!!!!!!!!!!Wielkie dzięki;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!Odinstalowałem stery winfasta zainstalowałem te 43.45 i.............850PUNKTÓW!!Spadek o 1000 punktów!Wielkie dzięki!!!!!!!!

Nie no kompletny armagedon!!Właśnie zrobiłem drugi test na 43.45.Liczba punktów na 3dmarku 2001SE to 399!!!!!!!!!!!!!!!!!Wielkie dzięki;(

 

Przedewszystkim podziękuj sprzedawcy, który wcisnął Ci tą karte :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!Odinstalowałem stery winfasta zainstalowałem te 43.45 i.............850PUNKTÓW!!Spadek o 1000 punktów!Wielkie dzięki!!!!!!!!

Nie no kompletny armagedon!!Właśnie zrobiłem drugi test na 43.45.Liczba punktów na 3dmarku 2001SE to 399!!!!!!!!!!!!!!!!!Wielkie dzięki;(

nie wiem skąd u ciebie te problemy, ale u mnie po odinstalowaniu nowszych detonatrów (coś z serii 50.xx) i zainstalowaniu tych 43.45 przybyło jakieś 700 marków. moja grafa to dokładnie inno3D gf4 mx 440 64mb 128bit, podkręcona tak jak w sigu. może wyczyśc sobie system, przeskanuj go antyvirem i wyłącz wszystkie aplikacje działające w tle przed zapuszczeniem 3dmarka. albo najlepiej zrób sobie formata i nie dziękuj mi już więcej, chciałem pomóc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że ktoś tu się bawił nieumiejętnie częstotliwościami karty (?). Wyglada na to, że karta kończy swój żywot :? ? C

Nie możliwe.W życiu nie kręciłem tej karty.

 

Przedewszystkim podziękuj sprzedawcy, który wcisnął Ci tą karte :-P

Tą karte kupiłem na początku 2002 i dałem za nią 550zł więc to tak jakbym kupił sobie dzis 6600.A pozatym pierwsze 2 lata to sprawowała sie bardzo dobrze

 

nie wiem skąd u ciebie te problemy, ale u mnie po odinstalowaniu nowszych detonatrów (coś z serii 50.xx) i zainstalowaniu tych 43.45 przybyło jakieś 700 marków. moja grafa to dokładnie inno3D gf4 mx 440 64mb 128bit, podkręcona tak jak w sigu. może wyczyśc sobie system, przeskanuj go antyvirem i wyłącz wszystkie aplikacje działające w tle przed zapuszczeniem 3dmarka. albo najlepiej zrób sobie formata i nie dziękuj mi już więcej, chciałem pomóc ...

Sorry janio troche mnie poniosło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą karte kupiłem na początku 2002 i dałem za nią 550zł więc to tak jakbym kupił sobie dzis 6600.A pozatym pierwsze 2 lata to sprawowała sie bardzo dobrze

Może chłodzenie ci pada? masz pasywne czy jakiś wiatrak itd? Może odinstaluj ją całkowicie z systemu, zrób format i wtedy spróbuj :? Ja bym chyba tak zrobił :) A jakiej firmy jest karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wszystko ok.... tyle punktow ile byc powinno... ja mam taka sama karte tylko 128 bit i mam +-5500 w tym marku... zainstaluj stry 61.77 - najlepiej pasuja do tej karty i nie rozwalaja tekstur w roznych grach - sam testowalem. Karte mam bez wiatracka jak cos :)

 

Napisz czy cos te stery pomogly - powinny... mozesz jeszcze w opcjach sterow powylaczac rozne rzeczy ktore sa nieuzyteczne przy tak starej karcie :)

 

Mam nadzieje ze troche pomoglem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja MX mówi sama za siebie, miernota straszna, okrojona maksymalnie, typowa karta do wciskania w hipermarketowe komputerki, na tym nawet Saper pod windowsem się przycina, wybacz że to napisałem ale miałem z nią kiedyś do czynienia, oby nigdy więcej,

 

wynik w 3d mark 2001 u Ciebie wcale mnie nie zaskakuje, rzekłbym norma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja MX mówi sama za siebie, miernota straszna, okrojona maksymalnie, typowa karta do wciskania w hipermarketowe komputerki, na tym nawet Saper pod windowsem się przycina, wybacz że to napisałem ale miałem z nią kiedyś do czynienia, oby nigdy więcej,

 

wynik w 3d mark 2001 u Ciebie wcale mnie nie zaskakuje, rzekłbym norma!

Zgadzam sie z tym. Sam miałem tą karte twoje wyniki w 3dmarku to naprawde norma. Ta karta raczej sie nie udała. I ja miałem ją tez w 2002 roku i powiem ci ze napewno to niebyło wtedy to co teraz 6600. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja MX mówi sama za siebie, miernota straszna, okrojona maksymalnie, typowa karta do wciskania w hipermarketowe komputerki, na tym nawet Saper pod windowsem się przycina, wybacz że to napisałem ale miałem z nią kiedyś do czynienia, oby nigdy więcej,

 

wynik w 3d mark 2001 u Ciebie wcale mnie nie zaskakuje, rzekłbym norma!

 

i tu sie nie zgodze...

 

 

 

 

 

 

saper dziala nawet na moim s3 trio3d :P bez przycinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wszystko ok.... tyle punktow ile byc powinno... ja mam taka sama karte tylko 128 bit i mam +-5500 w tym marku... zainstaluj stry 61.77 - najlepiej pasuja do tej karty i nie rozwalaja tekstur w roznych grach - sam testowalem. Karte mam bez wiatracka jak cos :)

 

Napisz czy cos te stery pomogly - powinny... mozesz jeszcze w opcjach sterow powylaczac rozne rzeczy ktore sa nieuzyteczne przy tak starej karcie :)

 

Mam nadzieje ze troche pomoglem :)

Słuchaj ,a moze zaciekawisz wszystkich jakie gry chodza na tej karcie.

Przeciez ta karta to czysta biurokracja ,popisać na kompie i wydrukowac , tyle .....

Po kiego testowac taką kartę i zaprzatac sobie głowe wynikami ,przecież jak Dziober 1 wystawi ją na aukcji

to nie złapie nikogo na 3DMark01 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe.W życiu nie kręciłem tej karty.

Tą karte kupiłem na początku 2002 i dałem za nią 550zł więc to tak jakbym kupił sobie dzis 6600.A pozatym pierwsze 2 lata to sprawowała sie bardzo dobrze

Sorry janio troche mnie poniosło:)

Ja kupiłem Gf 2 mx200 32 mb 64 bit podkręcony robił 2300 na duronie 800 i ECS k7s5a kupiony w 2000 roku za 400 zł. Nieźle cię wkręcili LoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta w 2002 roku na pewno nie kosztowała 550 zł, jak ktoś napisał :wink: Kumpel ma kompa z 2001 roku z taką samą kartą (nawet też Winfast) i zapłacił za nią z tego co pamiętam chyba max. 350 zł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...