Skocz do zawartości
aRRoW500

Problem Z Transferem W Azureus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ale mam bardzo mały transfer w Azureusie :/ a konkretnie max dochodzi do 15 kb/s co przy moim łączu jest tragedia !!

Oto wynik testu predkosci lacza przez http://www.numion.com

 

Throughput

10287 Bps

bytes per second

 

Throughput

82 kbps

kilobits per second

 

Kondycja plików jest zawsze zielona czyli wszystko zajefajnie. Jest duzo peer i seeds a mimo to mam tak maly transfer. Nie wiem dlaczego tak jest:( POMOCY!!! Co mam sprawdzic , zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety na innych np. BitComet, Bit Torrent, uTorrent ciagle to samo. Ale ten problem mam tutaj na tym laczy. Mam drugie lacze powiedzmy w moim drugim domu gdzie mam neostrade 256 i mam transfer 30 kb/s idzie jak burza wszystko zajefajnie. Tutaj niestety cos na torrentach nie dziala. Sciagajac jakis plik FlashGetem czy DAP-em jest ok transfer dochodzi do 80kb/s i tak zostaje, ale torrent niestety cos szwankuje. Kiedys bylo dobrze teraz cos jest nie tak,a le nie wiem co :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Port 6881 nie musi byc wcale na bank zablokowany. Niektóre trackery mogą "banować" porty od 6881 do 6889 czyli takich jakich standardowo używa Azorek. Użyj innych portów. Zrób test nata jak podpowiada kolega, jeśli wystapi błąd to poproś admina sieci by go przekierował. Popatrz również tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post musi być z przedziału 50000-60000 np. 58988, musisz mieć zainstalowaną wtyczke Safepeer, i przede wszystkim dobry konfig! Najlepiej wejdź na kanał pomocy IRC Azureusa, tam chłopaki cię poprowadzą:

Wejść na kanał możesz przez wtyczke standardowo wbudowaną w Azureusa. Przed wejściem należy ja "skonfigurować".

Wejdź w Azureusie w Narzędzia -> Konfiguracja -> Wtyczki -> IRC wpisz w Kanał: #azureus-polish ; Serwer: chat.freenode.net oraz swój nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...