Skocz do zawartości
Arcoq

Konfiguracja Kompa Max 1700zl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano właśnie jest na etapie szukania cześci do mojego kompa planuje wymienic plyte procek grafe i dorzucić pamieci troche juz pogrzebalem tu i uwdzie i sklecilem tą konfiguracja co o niej sądzicie to jest dość przemyślany już zakup przynajmiej jak tak uwazam a może sie myle ???

Ps.Procek i karte zamierzam podkrecić tyle ile sie da

 

/ AMD SEMPRON 2800+ 64BIT BOX 290PLN (pcprojekt)

/ EPOX 8NPA7I NFORCE4-4X 260PLN (pcprojekt)

/ Kingston DDR 512Mb/400Mhz (mam juz jedna) 164PLN (proline) lub PDP Patriot 1GB DDR 400MHz Dual CL 2.5 (2 x 512MB) 381PLN (komputronik) tylko nie wiem czy mi sie opłaca sprzedawać Kingston DDR 512Mb/400Mhz

/ Connect 3D X800 GTO ViVo (mod16p) lub Gigabyte 6800 GS PCI-e 800PLN (X800gto arche) lub 765PLN (GS6800 arche)

Edytowane przez Arcoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ASRock dual sataII, sempron 3000+, ramy sprzedaj i kup 2x 512 patrioty kh, i grafa, hmmm... zależy ile kasy by zostało, może na razie 9500@pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock dual sataII, sempron 3000+, ramy sprzedaj i kup 2x 512 patrioty kh, i grafa, hmmm... zależy ile kasy by zostało, może na razie 9500@pro.

hmm mam dosc ASRocka, az tak zle sa te ramy co mam hmm karta calkowice odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

hmm mam dosc ASRocka, az tak zle sa te ramy co mam

To nie miej, ten asrock dual sataII to bardzo dobra płyta, poczytaj o niej opinie, a ramy, jak nie kręcisz to zostaw. Wszystko zależy od kasy, asrock tak ze 220, sempik 350-400, na karte zostaje 1000, czyli x800gto2 bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie miej, ten asrock dual sataII to bardzo dobra płyta, poczytaj o niej opinie, a ramy, jak nie kręcisz to zostaw. Wszystko zależy od kasy, asrock tak ze 220, sempik 350-400, na karte zostaje 1000, czyli x800gto2 bierz.

Podaj mi gdzie ja mozna kupic chodzi mi o plyte głowna albo jakoms recezje nie umiem znalesc jej nigdzie Edytowane przez Arcoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kart X800GTO2 była ograniczona ilosć gdzies tak słyszałem, mozliwe że juz ich w sprzedaży nie ma,poszukaj jeszcze na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie normalnego A64 ( w Apollo.pl sa po 550 zl Venicy 3000+ ) do tego ASRock SATA II i graficzna i masz kompa :D

hmm propozycja do przemyslenia a jaki mi zasilacz polecacie bo moj modecom feel 350 (poco ja go kupowalem i to niedawno) chyba sie juz nie bardzo nada do takiej konfiguracji w grancach rosądku cenowego ale zeby byl dobry oczywisce i w miare ciichy :) ??? Edytowane przez Arcoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast tego Fortona bym kupił tego Tagana: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81513334 - markowy, porządny, cichy i co najważniejsze bezpieczny. Tagan to renomowana firma w produkcji zasilaczy. Tylko cena trochę odstrasza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast tego Fortona bym kupił tego Tagana: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81513334 - markowy, porządny, cichy i co najważniejsze bezpieczny. Tagan to renomowana firma w produkcji zasilaczy. Tylko cena trochę odstrasza...

Jak dla mnie to za duzo nie ma czegos dobrego a tanszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Forton 400W jest dobrym zasilaczem, i kosztuje około 100zł na allegro.

o ten ci chodzilo 1901623[/snapback]

Tak o tego Fortrona Grzechowi chodzilo :wink:
Forton 400W jest też dobry i tani, a na tagana to trzeba mieć kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No nic zdecydowalem ze wole chyba dolozyc i kupic porzadny zasilacz niz potem nie milo sie zdziwic Be Quiet

Chieftec HuntKey lub ten Tagan Ale to juz spory wydatek

No nie mów mi że forton nie jest porządnym zasilaczem :mur: W tej cenie (do 100zł) nie znajdziesz nic lepszego niż forton 400W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mów mi że forton nie jest porządnym zasilaczem :mur: W tej cenie (do 100zł) nie znajdziesz nic lepszego niż forton 400W.

Ja nie mowie ze jest sly ale czytalem opinie ze czasami strasznie piszczy :) to bym go chyba za ogno wywalil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...