Skocz do zawartości
zwierzak07

Będzie Dobra?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wypowiedź na temat tej obudowy

 

http://www.thermaltake.com/xaserCase/Damier/v5000a.htm

 

lub może

 

http://www.thermaltake.com/2005/xaserCase/lanmoto/bwa.htm

 

http://www.thermaltake.com/product/Chassis...ire/vm1000a.asp

 

Chciałbym wiedzieć jak jest z głośnością tych wentylatorów i czy te rozwiązania w instalcji urządzeń się sprawdzają <_<

 

A może jakąś inna dobra firma :?

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka obudowe jest ok ! szczegolnie jesli chodzi o chlodzenie , fakt moze troche wyglada jak choinka ale to jest kwestia gustu a o gustach sie nie rozmawia :D

I tu masz racje może wyglądać jak choinka ale ja nie zamierzam stawiać w pokoju trumny i dlatego chciałbym thermaltaka ale jak zapytałem które ładniejsze to już nikt się nie odezwał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a co do kupna ... to moze byc ciezka sprawa, ja swoja kupilem w listopadzie na allegro nowke,a teraz jak jest nie wiem

Tez mialem problem kupic czy nie kupic.... nie zastanawiaj sie kupuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a co do kupna ... to moze byc ciezka sprawa, ja swoja kupilem w listopadzie na allegro nowke,a teraz jak jest nie wiem

Tez mialem problem kupic czy nie kupic.... nie zastanawiaj sie kupuj :D

Ile daleś za swoją w listopadzie??Włąściwie to już jestem pewny na 99% ze ją kupię :)

 

A jak jest z głośnością w tej budzie wentylatory dają się we znaki?? :huh:

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 450 zł + koszty przesyłki (zalecam kuriera bo buda w pudle wazy prawie 20 kg a poczta polska nie dba o przesylki wiec nie warto ryzykowac)

 

jak wszystkie wiatraki sa ma min obrotach to ja slysze tylko prace dysku i grafiki :D , a jak wszystko ma max to istna burza a tamp wtedy spada i spada :D dlatego najlepiej jest znalezc zloty srodek i ustawic wszysko w.g wlasnego uznania i jest git

 

PS; z racji tego ze posiadam niebieski model ( czarnych nie bylo :/ ) pokusilem sie o male modyfikacje :

wszystkie wiatraki wymienilem na podswietlane thermaltake do tego 2 katody i uzyskalem calkiem ciekawy efekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 450 zł + koszty przesyłki (zalecam kuriera bo buda w pudle wazy prawie 20 kg a poczta polska nie dba o przesylki wiec nie warto ryzykowac)

 

jak wszystkie wiatraki sa ma min obrotach to ja slysze tylko prace dysku i grafiki :D , a jak wszystko ma max to istna burza a tamp wtedy spada i spada :D dlatego najlepiej jest znalezc zloty srodek i ustawic wszysko w.g wlasnego uznania i jest git

 

PS; z racji tego ze posiadam niebieski model ( czarnych nie bylo :/ ) pokusilem sie o male modyfikacje :

wszystkie wiatraki wymienilem na podswietlane thermaltake do tego 2 katody i uzyskalem calkiem ciekawy efekt :)

 

Masz jakięś zdjątka swojej obudowy??Obejżął bym ją w warunkach polowych a nie tylko na upiększonych stronach :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalzłem tego termaltake'a w 4speed za 600zł. Moim zdaniem jest to w miare dobra obudowa. Chodzi oczywiscie o te pierwsza bude daimerr czy cos takiego.

Tu jest link: http://www.4speed.pl/sklep.php?stan=opis&id_towaru=1069

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj zwierzak my tu z dobrym sercem a ty jedziesz po ludziach...

 

po co wogole pytasz jaka obudowe wziac skoro ten TT to dla ciebie "kapliczka"?

 

zrozum ze jak pytacz czy "Będzie Dobra" padną pozytywne opinie ale i negatywne...

 

moja jest taka jak i bartezjusza i tego nie zmienisz...

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj zwierzak my tu z dobrym sercem a ty jedziesz po ludziach...

 

po co wogole pytasz jaka obudowe wziac skoro ten TT to dla ciebie "kapliczka"?

 

zrozum ze jak pytacz czy "Będzie Dobra" padną pozytywne opinie ale i negatywne...

 

moja jest taka jak i bartezjusza i tego nie zmienisz...

A ja to się pytałem niby ze złym sercem.A zamiast odpowiedzi wprowadzających coś do topicu czytam o odpuście i swoim intelekcie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to się pytałem niby ze złym sercem.A zamiast odpowiedzi wprowadzających coś do topicu czytam o odpuście i swoim intelekcie :huh:

odpust-takie moje zdanie na temat tych obudów - po prostu w tych pieniądzach są obudowy o klase , dwie lepsze i przewyzaszajace TT w kazdym aspekcie

 

apropos "intelektu"- odpowiedz na "naskoczenie" na moją skromną osobę wyrazającą swoje zdanie

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpust-takie moje zdanie na temat tych obudów - po prostu w tych pieniądzach są obudowy o klase , dwie lepsze i przewyzaszajace TT w kazdym aspekcie

 

apropos "intelektu"- odpowiedz na "naskoczenie" na moją skromną osobę wyrazającą swoje zdanie

OK.Jakie nie wliczając twojej??

 

Do NFS dzięki za fotki :D Nieźle wygląda

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho okrutnie odpustowo brzydkie sa te budy. Ja bym szukal czegos trzymajacego sie jednej konwencji stylistycznej. Imho najfajniejsze budy w tej cenie robi silverstone - jednak dla neiktorych tak ograniczona liczba kolorow i bajerow jest nie do przyjecia :)

 

male ot

ale apropos wyboru budy. Tzn ostatnio pomagalem staremu kumplowi z ktorym przez dlugi czas gralem dobrac czesci do kompa ktory sobie skladal wlasnie i pytal o rade (rozmowa toczyla sie na ircu). Mial okazje sciagnac czesci z usa, wiec raczej nie oszczedzal. No i zmeczony juz kilkugodzinna w sumie debata i opisywaniem czesto od podstaw na co zwracac uwage i jakie modele podzespolow ma brac pomyslalem "pytal mnie juz doslownie o wszystko a nie spytal o wybor budy?". No to pytam podstepnie "a buda? juz wybrales?". Na co ten odpowiada dumnie ze tak i zarzuca linkiem do sklepu z ktorego byla wiekszosc czesci. Moim oczom ukazal sie calkowicie z plexy zrobiony sunbeam w ktorym zastosowano bodaj 5 roznych kolorow oswietlenia (nie wspomne ze koles nie bral absolutnie pod uwage np zasilki z odpinanymi kablami , kolory napedow itd - 0 swiadomosci co to znaczy przezroczysta buda) no i te kolory :lol: skad bierze sie taki """gust""" ? :mur:

/ot (to nie ma nic wspolnego z opisywana w tym temacie buda, ale po czesci daje odpowiedz na pytanie "czy ktos w ogole kupuje takie obudowy?" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...