Skocz do zawartości
komski

Poblem Z Plyta Shuttle Ak32vn I Radkiem X800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z z plyta shuttle AK32Vn i radkiem x800gt 256/256.NIe chce odpalic mi sie komp,wiatraki wszystkie chodza,pcspeaker nie wydaje z siebie zadnego dzwieku.Karta jest na 100% dobra bo sprawdzalem u kumpla i poszla bez problemu.Resetowalem bios i nic to nie zmienilo.AGP mam x4 karta jest pod agp x4/x8.Myslicie ze musze zmienic plyte glowna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogl bys dokladniej opisać swoj problem przypadkiem nie dzieje ci się tak ??? jak u mnie -> http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=165561&hl=asus

 

u mnie nawet system sie nie odpala :(Wiatraki chodza ale nic po za tym sie nie dzieje ,pcspeaker nie daje zadnego dzwieku a jak wkladam radka 9200 to chula bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka plyte bys polecil??taka gdzies do 250 zl

hmm... może abit nf7-s, epox 8rda3+, asus a7n8x. popatrz na allegro jak stoją z cenami bo ja się za bardzo nie orientuję :P ale w 250 zł powinny się zmieścić. jeśli płytke potrzebujesz do jakiegoś OC to polecam coś z wyżej wymienionych, a jeśli do normalnego użytkowania to możesz poszukać jakiejś tańszej alternatywy :)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... może abit nf7-s, epox 8rda3+, asus a7n8x. popatrz na allegro jak stoją z cenami bo ja się za bardzo nie orientuję :P ale w 250 zł powinny się zmieścić. jeśli płytke potrzebujesz do jakiegoś OC to polecam coś z wyżej wymienionych, a jeśli do normalnego użytkowania to możesz poszukać jakiejś tańszej alternatywy :)

 

a co myslisz o plytach asrocka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz o plytach asrocka??

 

niekoniecznie syf. asrcok to płyty raczej do zestawów niskobudżetowych (biura, kafejki). ale sam mam asrocka i muszę powiezieć że gdyby nie to, że płyta jest na dosyć ubogim chipsecie kt400 (ale to już nie wina ASRocka) i gdyby miała lepsze możliwości OC to nie miałbym na co narzekać. płytka bardzo stabilna, nie sprawia najmniejszych problemów nawet przy podkręconym sprzęcie, odkąd ją mam (ponad rok) to nie miałem z nią żadnych problemów ani awarii. generalnie - jak na swoją cenę, ASRock to bardzo dobry wybór :)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na swoją cenę może i faktycznie dobry wybór dla zestawów niskobudżetowych...(ale mnie ta firma i tak nigdy nie przekona).

Też polecam zmianę płyty, bo chyba nic innego nie powinno powodować problemu. Ktoś już rzucił modelami płyt - wybierz najlepiej jedną z nich. Sam mam Epoxa od ponad 2 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Płyta stabilna, duże możliwości OC (sam mam podkręconego kompa). Jednak patrząc na forum i interesując się tematyką komputerów stwierdzam, że dosyć dużo Epoxów na Nforce 2 umiera :D

No...i co do gier - przesiadka z KT-400 na NF2 (+dual Channel) zrobi bardzo odczuwalną różnicę.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta od Shuttle'a?? To wszystko tłumaczy... Płyte wymień na coś lepszego, miałem taką płyte i przez nią system sie sypał, wieszał po 5 minutach itp. Gadałem z innymi posiadaczami płyt tej firmy i wszysycy mówili że to płyty to shit. Ja wymieniłem na płyte od Gigabyte'a i wszystko gra. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...