Skocz do zawartości
XviD

Pierwsze Radio Internetowe "od Graczy, Dla Graczy" Ruszyło!

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie ruszyła pierwsza i tym samym jedyna w Polsce, internetowa rozgłośnia radiowa, tworzona przez osoby uzależnione od gier dla innych opentanych maniaków. Stacja ta to Radio Headshot - radio które ma zamiar zawojowac nasz rynek nieprzeciętnymi audycjami i rozwiązaniami których jeszcze nikt nie widział u nas. Twórcy zapewniają sprawozdania z wszelakich imprez i expo związanych z komputerami i grami komputerowymi. Oczywiście nie zabraknie muzyki, nadawanej 24h/dobę.

 

Aby samemu się przekonać, wystarczy wejść na stronę www.hsradio.pl i kliknąć na wielki przycisk PLAY na górze strony.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglad strony bardzo mi przypadł do gustu :!: Graficzka z logo Winamp'a jest świetna! Przed chwilą odpaliłem radysko, leci kawałek kojący duszę po całym dniu cholernej pracy ;) Pozdrawiam :!:

 

EDIT:

 

Słuchajcie tego radia, leci tam nawet Cypress Hill! ;) Stare, najwspanialsze kawałki :!: ;]

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Znudzi sie wam, tez kiedys z kumplami radio zrobilismy ;]]]]

Ale ogolnie spoko, szkoda ze techno teraz leci.

Moze Kazika byscie zapuscili ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może opowiecie coś o swojej licencji :P Nie no spox. Kiedyś też miałem radio... BSE Radio się nazywało. Niestety brak licencji co z tym idzie puszczanej muzy, a takze brak pozadnego serwera przyczynil sie do upadku. Szkoda bo moglo byc tak fajnie. Dodam jeszcze tylko, że bardzo mi się strona podoba. Ciekawie zrealizowana i z pomysłem.

Edytowane przez Zacol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może przejdziecie na format AAC++, czy coś takiego.

 

Ehh, tak pozatym to wchodze na radio a tu jakieś eskowe hity, no to nie uważam da dobrą rzecz, jak już bym chciał sobie komerchy posłuchać to zamiast zapychać neta wolę włączyć radio.

 

Ale w ramówce widzę pozycję speedcorową :) Zapuścicie może kiedyś jakieś Goa albo PsyTrance?

Edytowane przez xionc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...