Skocz do zawartości
KAMILcom

Zasilacze

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponieważ moje fundusze sie zmieniły co do zasilacza miałem kupować enermaxa ale teraz mam na to maxymalnie 220zł moje mój config po zmianach bedzie wyglondał nastempująco

celeron D 2.53 chłodzony WC Abit IC7-G ram 2x256 geili CL2 GF 6600GT hdd 200GB hdd2 20Gb 2x npendy optyczne

komp nie jest jakoś nisamowicie prądożerny ale kiedy bede miał kolejny przypły gotówki natychmiast przesiadam sie na DFI lan party NF4 i oczywiście bedzie mod na sli

moje wymagania: co naj mniej 6x molex 20+4pin mocna linia 12V dosyć gadania podaje moje typy

1AEROCOOL AeroPower 450W - wysyłka GRATIS !!!

2Q-tec 650 W

3Chieftec 400W GPS-400AA-101A

4Enermax EG465AX-VE(G) FM 460W/PFC/24pin !!??

5Tagan 330-U01 @ PRZESYŁKA GRATIS

6HuntKey HK-400AP

7HuntKey HK-350AP

inne zasilacze mile widziane

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak zasiłka jest bardzo ważnym podzespołem w kompie koniecznie weź markowy, a jak

nie chcesz zmieniać często zakręć się za czymś o min mocy 400-450W ale tutaj koszty idą w góre. :D

Ostatecznie zasilacz jest na lata, 2-3 razy zmienisz konfig a zasiłka mocna i markowa będzie ci dobrze służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie huntkey'e 350 i 400 niczym się nie róznią, to te same bebechy z innymi nalejkami.

Dziwne:

HuntKey HK-350AP=400W

HuntKey HK-400AP=450W

 

Bynajmiej tak ma zenfist na stronie i tkie sa opinie wielu uzytkownikow. To chyba nie sa te same bebechy.

 

Wedlug mnie hunttkey 400 to najlepszy z tych zasilacy. poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych:

http://zenfist.pl/pID/161.htm

http://zenfist.pl/pID/121.htm

? Najlepiej żeby uciągnął mój sprzecik czyli:

semp 3000+ s939 -> do OC

asrock s939 Sata2

R9600pro gigabyte -> do OC

audigy ls

seagate 80Gb

1024 ram -> do OC

dvd

cdrw

dvdrw

coolery:

ac freezer 64pro

coolermaster na obudowie

chlodzenie dysku (2 wentyle)

grafika

 

 

dodam jeszcze to, ze obudowa będzie moddowana, i będę brał z niego prąd do oświetlenia, dodatkowego chłodzenia itp. Cena nie powinna przekraczać 200zł, jednak, jeżeli będzie super promocja to te 29zł oczywiście w miarę możliwości dołoże. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta Delte 400W i moge powiedziec ze w stresie byla troche glosna :-| Ale napiecia trzymala wzorowo i zapewniala doskonala wentylacje obudowy :) Co do zasilki to podobno HK350 to ten sam zasilacz co model 400W tylko ze ma inna naklejke ,co do tego enerka to sie nie wypowiem ,ale wyglada na dosc wiekowa konstrukcje (jedna linia 12V ,brak zlaczy pci-e) chociaz moze spisuje sie dobrze :wink: pozdro

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym http://allegro.pl/show_item.php?item=82330277 be quaiet

topower 480 w za 250 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=83311605

 

kupiłem już ostatecznie tagana 380W u01 za 200 zł

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego tagana 380 już w kompie

na początku kiedy odpaliłem kompa do puki sie dysk nie włączył myśle sobie kurde co jest czemu tak cicho nie myślałem że fortron jest taki głośny a ten poprostu nie słysze go z 5cm a wykonanie perfekcyjne i już chyba nigdy nie kupie innego zasilacz niż tagan gware mam jeszcze 22 miechy wiec bede go trzymał dopuki sprzęt tego nie bedzie wymagał !!! polecam wydaje mi sie że jeżeli kogoś nie stać na 380 to śmiało niech bierze 330 !!! a na pewno sie nie zwawiedzie

 

PS. gdzie sie podłacza uziemienie i czemu tam jest to w sylikonowej koszulce

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...