Skocz do zawartości
ComPutroNik

Chłodzenie Ati Radeon X700pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Nie wiem czy już był taki temacik, ale ja nie mogłem go znaleść.

 

Mianowicie mam pytanko takie :

 

 

mam karte ATI RADEON X700PRO z radiatorami na górze i na dole. Chciałbym kupić radiator z wiatrakiem firmy Arctic Cooler.

Link : http://allegro.pl/show_item.php?item=81975839

Czy istnieje taka możliwosć aby zdjąć z góry radiator i zamontować ten radiatorek Arctic Coolera ??

 

 

Z góry dziękuje ComPutronik :):)

 

 

P.S Jeśli chce ktoś zdjęcia tej karty proszę pisać.

Edytowane przez ComPutroNik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radiatory z karty można zdjąć, ale zależy jak są przymontowane, czy na kołki czy też na taśme albo na klej (na pamięciach raczej będą na taśme lub klej). ale jakoś nie widze radeona x700 na liście kompatybilności z silencerem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem.

Szkoda, że nie śmiga to z moją kartą :mur:

A co byś polecał do dobrego schłodzenia mojego Radeona ??

I jeszcze pytanko...czy na tych radiatorkach można kręcic karte czy nie.

I słyszałem, że żeby kręcic karty (ATI) trzeba miec sterownik Omgea Drivers. Ja mam tlyko Catalysta 6.1 i czy musze instalowac Omege zeby krecic Ati Tool'em ??

 

 

Licze na szybka odpowiedz. Pozdrawiam ComP...:)

Edytowane przez ComPutroNik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... każda karta kręci sie inaczej wiec na to niema zasady, a jeśli chodzi o sterowniki to moga to być Omegi mogą to być Warcatsy a mogą to byc oryginalne Catalysty musisz sam poprubować i wtedy zobaczysz na których sterownikach karta najlepiej sie kręci :D a jesli chodzi o programik do podkręcania to polecam Ati tray tools bądz Ati tool :D

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest taka funkcja tj. MAX GPU (maksymalne ustawienia dla rdzenia) oraz MAX MEM (maksymalne ustawienia dla pamięci) ale nie wzoruj sie tak dokońca tą funkcją najlepsza metoda to. klikasz co 5 mhz zatwierdzasz ustawienia a następnie skanujesz skanerem artefaktów albo 3d markiem i tak w kółko, takim sposobem dochodzisz do makymalnych ustawien

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...