Skocz do zawartości
Kwiecień

Acer - Wymiana Pamięci A Gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje pamięć z mojego laptopa (Acer 5021WLMi) i kupuję 2x512MB. Czy w razie jakiejś reklamacji serwis nie doczepi się że nie ma orginalnych pamięci ?? Mam paskudną plamkę na matrycy a nie chce mi się teraz tego reklamować, wyślę go dopiero pod koniec gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje pamięć z mojego laptopa (Acer 5021WLMi) i kupuję 2x512MB. Czy w razie jakiejś reklamacji serwis nie doczepi się że nie ma orginalnych pamięci ?? Mam paskudną plamkę na matrycy a nie chce mi się teraz tego reklamować, wyślę go dopiero pod koniec gwarancji :)

Poczytaj forum ten temat już był poruszany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm fakt, ciekawe, gwarancji jako tako nie stracisz przy dokładaniu/podmianie pamięci, ale co z odsyłką do serwisu :huh:

myśle, że tutaj tylko mail/telefon do firmy acer pomoże znaleźć odpowiedź na to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo (zrodlo: sprzedawca w Vobisie) to mozna pamiec wymieniac tyle ze jak lapek mialby wedrowac do serwisu to te kosci co przy zakupie byly trzeba niby wlozyc. bezsens troche bo wiekszosc ludzi to za kase ze sprzedazy tych 'starych' kupuje nowe... ale to nie jest pewniak bo sprzedawca to wygladal na srednio doinformowanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Jest inna sprawa. Co nie jest zablombowane to można otwierać, wymieniać. Jeżeli będziesz miał problem z pamięcią to wtedy ci nie uwzględnią. Na nią masz przecież osobną gwarancję nie ? :) Jeżeli natomiast kompatybilność lapa (przy kupnie nowego ramu) będzie ok to nie będzie problemu by później działało. Ja jak wysyłam laptopy i np była padnięta pamięć a nie opisałem jej to oni jej nie sprawdzają. ;) Nie obchodzi serwisu to że cos innego jest zamontowane. Inna kwestia to taka gdybyś miał plombę na zamknięciu od kości RAM. Jeżeli nie masz to nic nie tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze musi być plomba. Gwarancja szczegółowo opisuje co można a czego nie można zmieniać. E-mail do Acera powinien rozwiązać problem.

Przykładowo HP nie daje plomb. Przynajmniej nie w moim modelu (nx8220). Wymienić można RAM i HD ale już procesora nie bardzo, bo wiąże się to z utratą gwarancji. A na procku nie ma żadnej plomby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nierownomierne podswietlenie matrycy i niestety nie ma na to zadnych norm producenckich, a wiec raczej nie ma gwarancji. Jak to mowia serwisanci "ten typ matryc poprostu tak ma!" hehe

 

Matryce LCD trzeba dobrze ogladac przed kupnem bo potem nie ma zmiłuj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...