Skocz do zawartości
Dijkstra

Zasilacz deer- co to???

Rekomendowane odpowiedzi

bylo juz z 5 dni temu

 

jelenie dla "jeleni" albo uwolnic jelenia z kompa i puscic go do lasu :lol:

 

to moje zdanie na temat tych zasilaczy - jednym slowem to sa tanie noname

 

w zachodnich sklepach i serwisach stawiaja je na = z L&C czyli strasznym badziewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno jest lepszy od codegenika / lepiej trzyma napiecia i jest lepiej od niego wykonany /

tylko dlaczego drozsze od niego sa 250W przecietnych firm np Enlight/Chieftec

jak 450W moze byc tansza od normalnej 250W - kto to robil krasnoludki ze nie trzeba bylo im zapalcic, a czesci wyczarowala dobra wrozka i to pozwolilo firmie produkujacej te zasilacze tak zredukowac ich cene :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno jest lepszy od codegenika / lepiej trzyma napiecia i jest lepiej od niego wykonany /

tylko dlaczego drozsze od niego sa 250W przecietnych firm np Enlight/Chieftec

jak 450W moze byc tansza od normalnej 250W - kto to robil krasnoludki ze nie trzeba bylo im zapalcic, a czesci wyczarowala dobra wrozka i to pozwolilo firmie produkujacej te zasilacze tak zredukowac ich cene :lol:

no nie wiem, ale deer 350W / bo sam bym się zastanawiał dlaczego 450W jest takie tanie (chyba ze to jak z codegenem ktorego kiedyś miałem , niby pisało 300W ale po symbolach to raczej 8) wyglądało na rewizję 250W/ kosztuje jakieś 130-150zł a zasilacze enlighta to sobie daruje bo te 250W / a przynajmniej te które miałem w łapkach to nawet od mojego starego codegena były gorsze /

choć racja jeszcze nie mogę się wypowiadać bo mam jelonka 350W dopiero jakies 2 miechy i spokojnie trzyma dobrze napięcia 3.3V to 3.26V , +12V to 12.15V -12V to 11.92V 5V to 4.92V, jest dobrze wykonany / fajny grill na wylocie, manualne odcinanie zasilania /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nzam tej firmy a  ale ja za 210zl kupielm enermaxa  z czujnikiem temperatury :-)

tak ale Polska to zasilaczowa pustynia - dopiero od niedawna cos sie zmienia a np zasilacz ktory w Germanii kosztuje (w przeliczeniu) 200zl po przekroczeniu granicy magicznie drozeje o 50% :( do tego dochadza podatki i inne duperele i za to samo placisz 350zl :x

 

... a zasilacze enlighta to sobie daruje bo te 250W / a przynajmniej te które miałem w łapkach to nawet od mojego starego codegena były gorsze /...

a ktore miales stare by Enhance czy nowe by Sirtec :?:

bo ja sprawdzalem i takie i takie i z palcem w nosie byly wydajniejsze niz 300W Codegeny - np przechodzily test ATI R8500 + podkrecony TB1200 a Codegeny 300W potrafily zdechnac w tym 2 na amen :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno jest lepszy od codegenika / lepiej trzyma napiecia i jest lepiej od niego wykonany /

tylko dlaczego drozsze od niego sa 250W przecietnych firm np Enlight/Chieftec

jak 450W moze byc tansza od normalnej 250W - kto to robil krasnoludki ze nie trzeba bylo im zapalcic, a czesci wyczarowala dobra wrozka i to pozwolilo firmie produkujacej te zasilacze tak zredukowac ich cene :lol:

Tak tyle że kup teraz nowego Enlighta lub Chieftec'a za 130zł.

Jak ja kupowałem zasiłka musiałem sie ostro z kasą liczyć to mogłem kupić.

 

Hunt Keya 350W za 145ł co przy baracudzie 4 na 75% by zasiłka piszczała dodatkowo wiadomo że Hunt Key ma głośny wentylator. Co jest dla mnie niedopuszczalne bo licze na gwarancje więc nie będe przerabiał.

 

Foxcoon/Deer 400W ludzie sobie chwalili na forum że jest cichy i w miare wydajny jak na średnio znaną firme 125zł

 

Leadman LP-6100D jest tego ze 3 różne modele mimo tego samego oznaczenia i każdy różni sie parametrami dokładnie wydajnością prądowa dla +5V były modele 25A(z jednym i z dwoma coolerami) i 12A z jednym coolerem cena 125zł (bardzo dobre zasilacze ale ta rozbieżnośc w oznaczeniach mi sie bardzo nie podobała)

 

Enlight 300W za 220zł no cena troche nie do zaakceptowania jak dla mnie

 

Chieftec 360W coś koło 300zł wybrechtałem kolesia za dodatkowe 150zł miałbym zasilacz razem z zajebistą budą

 

Fortron'a nowego nie mogłem znaleść tylko używany 235W więc sobie darowałem

 

Wybrałem Foxcoona i nie żałuje. Cisza i pociąga spokojnie to co w podpisie + 2 Baracudy 4 60GB napięcie +5 powyżej 4.9V. Jak odkręce proca jest więcej ale to pewnie przez płyte główną która jak dobrze wiadomo gubi troche napięcia przy dużym obciązeniu.

 

Sam osobiście to bym kupił Enlighta 300W ale nie miałem tyle kasy a odkładac każdą złotówke tylko po to żeby mi napięcie +5V i +12 nie wachało sie o +-0.01 i odpowiednio +-0.05. Nie dziękuje postoje.

 

Dokupie sobie do tego zasilacz Fortrona 235W albo 250W , zrobie mu WC i podłącze do niego wszystkie napędy i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...