Skocz do zawartości
Rowerex

Przyznajcie Co Uszkodziliście Montując Swoje Wc? Bo Ja Uwaliłem....

Rekomendowane odpowiedzi

zrypał mi się 6800 - tzn. nie wiem czy od zakładania wc bo wszystko robiłem juz nie I-szy raz i w dodatku bez pośpiechu. Karta już raz była w sewisie i była naprawiana. Moze poprostu zbieg okoliczności.

Poprostu po jakś 3 minutach karta restartuje koma i monitor idzie spać :/ Nie wiecie z jakiego powodu??

Na rivie wszystko działa.

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by nalac borygo do miski i zanurzyc w nim CALE MOBO to myslicie ze by chodzil ?? Bo skoro borygo nie przewodzi pradu to nic sie nie powinno stac...

LOL ... borygo to nie olej roślinny.

Kto Ci powiedział ze borygo nie przewodzi prądu?

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ktos tak napisal w poprzednich postach ale mniejsza o to w takim razie. Pytanie moje jest takie czy da sie wsadzic kompa do jakiegos plynu tak zeby chodzil

No tak jak mowiłem olej roślinny i olej tranzystorowy. Ten drugi raczej ciezko dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie czy ktos juz robil takie mobo w plynie ?? moze jakies fotki ?

Robił .... osiągi całkiem niezłe ... ale komu by sie chcialo kompa po czyms takim czyścić.

Fotki gdzies są do znaleziena na forum ... było juz nei raz.

Polecam skożystać z szukajki.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob cos takiego na stale to po jakims czasie przy kompie bedziesz musial siedziec z zatkanym nosem :]

Olej sie po pewnym czasie skawali cały .. zrobi sie glut ... a potem bedzeisz mógł go przez okno tylko wyrzucić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe NTG ale z wiązane z moim wątkiem...Przebojów z kompem ciąg dalszy...

 

Grafike oddałem jednak do reklamacji. Wczoraj dostałem podobno nową, nie przyglądałem sie dokładnie.... Niestety sprawdził się czarny scenariusz, na starcie komputera są dalej paski ale trochu inne. Windows chodzi bez wyraźnych problemów i mało wprawny użytkownik niczego by nie zauważył...

 

Ale, jeśli odpali sie jakąś starszą gierkę, np. Quake2 to po ekranie latają śmiecie, obrazy testowe z mva.com.pl wyglądają dość paskudnie (szczególnie przejścia miedzy odcieniami), a niektóry ikony systemowe (np. w tlenie) albo kratki wyboru ocji w msconfig mają tło złożone z czerwonych pasków.

 

Czeka mnie kolejny miesiąc bez komputera w sumie już trzeci :mur: :mur: :mur:

 

Zachiało mi się chłodzenia wodnego :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...