Skocz do zawartości
piotreq1989

Sempron Czy Amd64

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chcesz krecić a nie chce ci sie robić modów jak w przypadku ASROCKA to kup DFI NF4 ultra D wszysko wykrecisz i ma sata 2 490zł

do tego a64 540zł

chłodzenie - 65*C za jedyne 19.99!!!!!!!!!!! http://allegro.pl/show_item.php?item=84040458

grafa jakiś 6800-7800 zależy na co starczy

zasilacz bym zmienił na tagana albo top powera około 480W jeśli bedziesz miał 7800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ja bym brał Sempa 939

wszystko ma to samo tylko mniej cache, co dużej różnicy nie robi ;-p

 

mobo AsRock 939dual SATA2 lub DFI Infiniti czy Ultra-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI obsłuje SLI jak zrobisz moda tylko sie nie wystrasz jak usłyszysz słowo MOD bo ja miałem kupować SLI ale mod polega na połoczeniu lakierem 2 punkcików jak cie sie mobo zkaszani wtedy zmywasz lakier spirytem i odajesz na gware poczytaj w topicku podwieszonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może z SLI dam se spokój. Nad płytami jeszcze pomedytuje. Ale procek, patrzyłem na tego semprona pod s.939 i w sumie to to samo co AMD 64 tylko że ma mniej pamięci cache, tylko na ile go wykręce. Musze jeszcze o nim poczytać ale corz bardziej do mnie przemawia Sempron. Zależy jeszcze jak sie kręci

Edytowane przez piotreq1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...