Skocz do zawartości
jokerthc

Karta Graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w wyborze karty graficznej... niue wiem co kupic.

1)Zastanawialem sie nad RADEONEM X800GTO2, ale chyba nie oplaca sie kupowac teraz karty bez Vertex Shader 3.0. Dlatego zaczalem myslec o innych kartach ATI, lecz granica cenowa wynoszaca 1000zl nie pozwala mi na jakis rozsadny wybor.

2)GF 6800 GS/GT/Ultra moze cos takiego?

3)Moj konfig opteron 144, DFI LP ULtra-D, 2x512 patrioty kh cl 2.5, samsung SP 160GB NCQ,

4)Myslalem zeby poczekac troche ale chcialbym miec kompa calego na ferie czyli 13 luty- cos kolo tego...

5)jak macie inna oplacalna i w miare przyszlosciowa karte to piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komsad.pl/sklep,740,18953401,28...n,249871,0.html

http://www.komsad.pl/sklep,740,18953401,28...n,208404,0.html

To moja propozycja jak chcesz wydać 1000 to i 1200 możesz :lol2: a wierz mi że warto dołożyć

 

Powtórzyłem po Maciag-u no, ale to Cię utwierdzi w decyzji.

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli doradzacie mi kupno geforca 7800gt zamiast 6800... rzeczywiscie doplata nie az taka duza a karta o niebo lepsza. a na poczatku zaczynalem od radeona x800gto fireblade :D

a jak jest z kartami ati- znajdzie sie cos oplacalnego z vertex shadery 3.0 i podobna wydajnoscia co GF 7800?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie sie cos z serii X1800 lecz to juz nie ten przedzial cenowy (ATI kilkaset zlotych drozsze). Bierz GF7800GT bo to najlepszy wybor w cenie do 1200zl.

 

UPDATE

 

@Maciag

Nawet nie wiedzialem, ze te karty takie tanie sa :blink: Ten X1800XL moze byc dobra alternatywa dla 7800GT.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafael ja uważam że ten radek był by lepszy.

Ja bylbym ostrozny w takich sadach! Wystarczy poczytac temat o r520 jak ,rowniez tematy o r580 i temat o nowym 3dmarku :-| Imo lepiej sie trzymac od r520 z daleka ,bo sytuacja co do wydajnosci w nadchodzacych grach nie jest jasna :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest w miare jasna 7800GT nie dosc ze jest minimalnie tańszy to jeszcze w wiekszosci testów wydajniejszy od x1800xl.

 

@chemiczny_ali sorry nie zauwazyłem ze to ten sam wydawał mi sie ze tam 1190 kosztwała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...