Skocz do zawartości
FreZ

Blokada Reklam

Rekomendowane odpowiedzi

@Costi

 

Znalazłem opera tools, i nawet działa zaraz potestuje ;) A ten plik "filter.ini" masz jakoś zmodyfikowany ? Czy wszystko to co w standardzie ?

Co do tego blokowania pop-up to raz działa, raz nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Costi

 

Znalazłem opera tools, i nawet działa zaraz potestuje ;) A ten plik "filter.ini" masz jakoś zmodyfikowany ? Czy wszystko to co w standardzie ?

Co do tego blokowania pop-up to raz działa, raz nie :)

filter.ini mi sie zmienil w miare lazenia po roznych stronach i dodawania wpisow ;)

 

U mnie blokowanie pop-upow dziala zawsze. Pamietaj tylko, ze reklamy flashowe nie sa pop-upami w sensie tej blokady w Operze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu, który blokował by reklamy na stroanch www, zarówno pop-up jak i flashowe. Takich programów jest sporo, jednak każdy z nich który znalazłem działa tylko z IE, a ja używam opery.

 

Polecam Maxthona, ma opcje blokowania pop-up i innych reklam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

Sprawdzilem, fajny ten Opera Tools (nie trzeba programu uruchamaic) wiec zostaje.

Ale jak ktos nie potrafi grzebac w menu opery to polecam mu Opera Ad Filter, latwiejsza instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy adblock zablokuje Ci reklamę zanim wyskoczy? Ja uzywam flashblocka.. i w razie reklamy pojawia się tlyko samam ramka z przyciskiem play... zawsze to lepsze niż wyskakujaca grajaca reklama.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...