Skocz do zawartości
Neo_x

Jak sie bawiles na sylwestrze?? :)

Jak sie udal sylwester??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak sie udal sylwester??

    • Zaje*iscie!!!! :D
      30
    • Fajnie, spoko, ok :)
      16
    • Do bani :(
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw był klub "Epsilon" ale jak zobaczylem ile tam jest ludzi to pomyslalem ze nie ma co stac i tanczyc jak pingwiny na antarktydzie :lol: . Potem impreza przenosla sie do auta jechalismy w 4 bryki (kierowcy oczywscie nic nie pili ) i tak wpadlem na pomysl ze mam wolna chate no i 20 osob sie zwalilo do mnie i bylo zajebiscie .Po prostu [gluteus maximus] wino i pianino 8) . Najwiekszy zonk byl (juz opisany w temacie ktory zostal oczywscie skasowany cos tam o zgonach bylo w topicu) jak kolega powiedzial ze idzie sie przewietrzyc i zalatwic sie .Poszedł i 2 godziny go nei było .Znalezlismy go w sniegu u mnie w ogordzie .Koles prawie zamarzl ale szybko znalazly sie chetne co go wlasnym cialkiem ogrzaly wlalismy w niego troche wody i zniknol gdzies w ktorejs komnat milosci :P Myslalem ze tego sylwestra spedze po trzezwemu bo musialem prowadzic jednak kiedy sie impreza przeniosla do mnie do chaty ,chlałem jak dzika swinia . Pozdrowki for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w takim towarzystwie można się źle bawić?

 

http://www.overclocking.biz/modules.php?op...t=display_image

 

W sumie tak :-) ale w TYM roku to nie ja byłem jednym z tych frajerów, których pierwsza od lewej laska na tym zdjęciu:

 

http://www.overclocking.biz/modules/Magnis...ylwester/s1.jpg

 

zaprasza jako swojego chłopaka (of kors tak zeby kazdy myslal ze to wlasnie jego wybrala). Totalna konfrontacja potem odchodzi.

 

30 przez całe 5 godzin jeden z tych kolesi rzucał samotnie do tarczy - totalnie mu odjeb....

 

 

I quiz które to ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...