Skocz do zawartości
Milo

Monitory!!!

Rekomendowane odpowiedzi

A wy kurde co sie tak kłócicie o liczbe postów.......czy za liczbe dają jakies nagrody czy co......mi do głowy by nie przyszedł nawet taki problem....a wy sie kłócicie że ktoś tam "NABIJA" sobie liczbe postów....ja pierdziele przeciez to śmieszne........przeciez tu chodzi o to zeby sie cos dowiedziec albo komuś pomóc wiec nawet jak ktoś wali posty pod jednym tematem tzn poprostu ze jeszcze nie jest do końca pewien......ja tez czasami mam po kilka wyowiedzi pod jednym tematem..... :?  8O

co sie czepiasz, kolega NDX wali posty jak z kałasza, nikt mu tego nie broni, ale zeby choć jeden był z sensem.

 

mi samemu też sie zdarza walnąć gafe (np. tak jak kilka postów wcześniej), ale nie wale i nie tłuke 50 postów w topicu, i jak widze ze nia mam racji to ją przyznaje i sie wiecej nie odzywam.

 

do Pretorian & Bartezjusz:

walnąłem sie troche, z tymi kineskopami, przyznaje, ale czy napewno philips 107p nie jest na trinitronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............A co cie to obchodzi ze koles ma 10000000001 postow ? Przeszkadza ci to ? Najwyrazniej tak ! Drazni Cie po prostu to ze ty tyle niemasz i tyle ! HE HE HE Ja niewiem ! Nierozumiem ! Watek sie kreci na temat tzn. o monitorach, a tu wchodzi taki koles w tok rozmowy i zmienia ten temat , n a p i e r d a l a o jakims nabijaniu postow itd. KI H U J WODE MACI !?! Zamieszanie zrobiles i tyle... Normalnie to za taki wybryk bys po ryju dostal i (juz mamy drugi raz) tyle ! :D A ndx, limerro i ktos tam chyba jeszcze (niechce mi sie sprawdzac :D) niech dalej prowadza ta dyskusje bo byla bardzo ciekawa...

 

Podsumowanie:

 

Jednym slowem do kolesi ktorym przyjdzie cos podobnego na mysl (tzn. zrobienie ruchu ktory spowoduje zmiane tematu, jakies zamieszanie NIE NA TEMAT itp. celowo): WYJAZD MADA FAKA, BO SAWARAKASA I BEDZIEMY POZNIEJ OGLADAC TWOJE WNETRZNOSCI :D

 

Aha jeszcze co do tekstu: "byle z sensem"... Kazdy bezsens ma swoj sens.... Dla ciebie cos moze byc bezsensu dla innych nie... Taki wyznacznik to sobie mozesz wsadzic w sloik, zapelnic octem, i roznego rodzaju przyprawami (lisc laurowy, itd.) i zrobic z niego korniszona ... Zreszta wolnosc slowa, nie ??????

Dobra ... > The End

Wystapili:

Ki_<span style="color:red;">[ciach!]</span>_co_wodę_mąci :D

i inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............A co cie to obchodzi ze koles ma 10000000001 postow ? Przeszkadza ci to ? Najwyrazniej tak ! Drazni Cie po prostu to ze ty tyle niemasz i tyle ! HE HE HE Ja niewiem ! Nierozumiem ! Watek sie kreci na temat tzn. o monitorach, a tu wchodzi taki koles w tok rozmowy i zmienia ten temat , n a p i e r d a l a o jakims nabijaniu postow itd. KI H U J WODE MACI !?! Zamieszanie zrobiles i tyle... Normalnie to za taki wybryk bys po ryju dostal i (juz mamy drugi raz) tyle ! :D A ndx, limerro i ktos tam chyba jeszcze (niechce mi sie sprawdzac :D) niech dalej prowadza ta dyskusje bo byla bardzo ciekawa... 

 

Podsumowanie:

 

Jednym slowem do kolesi ktorym przyjdzie cos podobnego na mysl (tzn. zrobienie ruchu ktory spowoduje zmiane tematu, jakies zamieszanie NIE NA TEMAT itp. celowo): WYJAZD MADA FAKA, BO SAWARAKASA I BEDZIEMY POZNIEJ OGLADAC TWOJE WNETRZNOSCI :D

 

Aha jeszcze co do tekstu: "byle z sensem"... Kazdy bezsens ma swoj sens.... Dla ciebie cos moze byc bezsensu dla innych nie... Taki wyznacznik to sobie mozesz wsadzic w sloik, zapelnic octem, i roznego rodzaju przyprawami (lisc laurowy, itd.) i zrobic z niego korniszona ... Zreszta wolnosc slowa, nie ??????

Dobra ... > The End

                Wystapili:

                            Ki_<span style="color:red;">[ciach!]</span>_co_wodę_mąci :D

                            i inni

 

najlepszy text jak slyszalem na forum ostatnio :-)

 

 

Przyznaje sie ze moglem nei miec racji ale Bartezjusz jest dla mnie ,,,,,,,,,,, Stary mas ztaka przewage nademna ze ty mozesz chodzic a ja nei ale ja nie chodze wlasnie przez takich korniszonkow jak ty :lol: jestes dlamnei cholernym zazdrosnym zerem nie dodam ze impotentem :P :lol:

 

A tak zeby bylo na temat nei kupuj pod zadnym pozorem LG hmm moze teraz jest jakos tych monitorow ale wczesnie nei bylo Polecam Monitory Nokia,Samsung,Sony,Belinea,Proviev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z wolnoscia slowa to jest tak ze niby jest a w praktyce to jej nie ma :-/

 

wg mnie belinea i proview to niezbyt dobry wybor, chyba ze ktos jest malo wymagajacy, ale rewelacji po tych monitorach bym sie nie spodziewal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z wolnoscia slowa to jest tak ze niby jest a w praktyce to jej nie ma :-/

 

wg mnie belinea i proview to niezbyt dobry wybor, chyba ze ktos jest malo wymagajacy, ale rewelacji po tych monitorach bym sie nie spodziewal.

Wlasnie stoji umnie w pracy jedna Belinea i Proviv monitory z wyszej pulki koszt kolo 4 kawalkow bardzo wysoka jakos obrazu nei wiem jak tansze ale te sa naprawde cudowne nei pisalem wczesnij boo nie mialem jak sie przyjzec a teraz jedze po calej firmie i sie bawie w ocene :PP Bija jakoscia na glowe LG jak chca atensze Belinny sa w cenie lG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpatrujac monitory w normalnej cenie to proview wlasnie stoi u mnie na biurku obok i obraz to ma sredniej jakosci, co do belinea to widzialem 19 calowe na uczelni i poza ogromna powierzchnia ekranu to wiekszych plusow nie maja - ostrosc pozostawia troche do zyczenia.

 

LG ma niektore modele calkiem calkiem i nie jest az taka zla firma - modelik 795 FT jest zblizony do mojego parametrami, kineskop tez na masce kratowej - jak kupywalem to zastnawialem sie nad nim ale dorwalem taniej Samsunga :) z czego teraz jestem w pelni zadowolony i nie zaluje bo sluzy dzielnie:)

 

tyle ze teraz to bym kupil porzadnego LCD 17" bo oczka bola oj bola na monitorach CRT no i duzo miejsca zajmuja na biurku ze nie wspomne jak mi nagrzewaja pomieszczonko w ktorym mieszkam - zrobie sobie wieszak z praniem nad monitorem -

maly mod -:suszarka na pranie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpatrujac monitory w normalnej cenie to proview  wlasnie stoi u mnie na biurku obok i  obraz to ma sredniej jakosci, co do belinea to widzialem 19 calowe na uczelni i poza ogromna powierzchnia ekranu  to wiekszych plusow nie maja - ostrosc pozostawia troche do zyczenia. 

 

LG ma niektore modele calkiem calkiem i nie jest az taka zla firma - modelik 795 FT  jest zblizony do mojego parametrami, kineskop tez na masce kratowej - jak kupywalem to zastnawialem sie nad nim ale dorwalem taniej Samsunga :) z czego teraz jestem w pelni zadowolony i nie zaluje bo sluzy dzielnie:) 

 

tyle ze teraz to bym kupil porzadnego LCD  17" bo oczka bola oj bola na monitorach CRT no i duzo miejsca zajmuja na biurku ze nie  wspomne jak mi nagrzewaja pomieszczonko w ktorym mieszkam - zrobie sobie wieszak z praniem nad monitorem - 

maly mod -:suszarka na pranie ;-)

Widziales kiepska beline i masz sterego Proview, hmm Belinea jest wykorzystywana w systemach AGFA IAMGE CENTER gdzie zdiecia sa robione laserowo a nei cyfrowo pewnie nei slyszales o tej technologi ale mniejsza o to wiec jakosc obrazu muis byc super hmm a co do Proview jak ktos kupi udokumentuje kupno wtym terminei to odam mu kase i jescze 100zl za fatyge :-) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje sie ze moglem nei miec racji  ale Bartezjusz jest dla mnie ,,,,,,,,,,,  Stary mas ztaka przewage nademna ze ty mozesz chodzic a ja nei ale ja nie chodze wlasnie przez takich korniszonkow jak ty  :lol: jestes dlamnei cholernym zazdrosnym zerem nie dodam ze impotentem :P  :lol:

to było do mnie????

 

przesadziłeś juz qrwa matole jeden

 

jak masz kompleksy, nikt ci nie daje dup... (na pewno płci męskiej) bo taki idiota to musi przecież byc pedałem to WYPIERDALAJ STĄD-NIE KUMASZ JESZCZE ZE WIEKSZOSC UŻYTKOWNIKÓW NAPIERDLALA SIE Z CIEBIE I Z TYCH TWOICH WYPOCIN-NIEJEDNOKROTNIE JUZ SWA ZAŻARTĄ "WIEDZĄ" I UPOREM NAJGŁUPSZEGO OSŁA ZROBIŁEŚ Z SIEBIE IMBECYLA

 

PS. zastanów sie chłopie nad sobą- owszem dyskuja była ostra ale ja nie posunołem sie do oszczerst i sforułowan takich jakich ty użyłeś, ale jak widac móżdzek wielkosci stonki ziemniaczanej robi swoje

 

PS2. a niby czego ja miałbym ci zazdroscic?? -NIE ROZSMIESZAJ MNIE

 

PS3. WIECEJ POKORY W STOSUNKU DO SIEBIE -PAMIĘTAJ!!!

inaczej to zawsze bedziesz miał chu... w dup... i wiart w oczach

 

POZA TYM TWOJA WYPOWIEDZ UDOWADNIA JAKIM JESTES PROSTAKIEM I CZŁEKIEM O ZEROWEJ KULTURZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.Tyle mi się ciśnie słów na język.........ale ograniczę się tylko do tego że w pełni popieram Bartezjusza i byłoby świetnie gdyby ndx zniknął z tego forum. A więc WYPIERDALAJ I NIE WRACAJ.

hehehe jestem stanowczo za ale i takich jak nxd jest więcej na tym forum !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...