Skocz do zawartości
tazikk

Jakie Gry Polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Fallout 1,2-swietne gry, swietny klimat(dzieki muzie przede wszystkim)

Morrowind-również świetny i duuzy swiat+nieliniowosc, duzo questów

homm-wszytskie czesci jak leca od jedynki do czwórki, która tez mi sie podobała

newerwinter nights+dodatk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chetnie , tylko nie mam 50 zl / mies na gre :|

hehe ja też już powoli nie... ale to wciąga...;)

z innych tytułów

Homeworld 2 -> świetna gra, epicka historia i rewelacyjny kilmat... dlaczego nie zrobią dodatku? :/

Warhammer 40000 dawn of war

no i jak ktoś napisał... bg1/2/ToB ale to stare już... i wciąż piękne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Prince of Persia The Two Thrones <_< za bajkowe, za dziecinne

Wybacz stary,ale jak to przeczytalem to az mnie zaczelo skrecac?? Po 1 jest to jedna z bardziej krwawych gier,szczegolnie jak na klimaty fantasy,po drugie,nie moze byc dziecinna gra,ktora malo kto potrafi przejsc a po trzecie fabula jest zbyt trudna zeby zrozumialo ją dziecko nawet swietnie znajace jezyk angielski,wiec nie polecam tej gry dzieciom,ale polecam ja wszystkim pelnoletnim forumowiczom.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:

- Serious Sam - w dwojke gralem i powiem tyle... "Nawet tego nie instalujcie"... Gra jest powolna... Gosc to tam chyba chodzi... Bardzo powoli i nuuuuudna niesamowicie :|

Do dwojki to sie moge zgodzic ze bywa nudnawa. Ale Serious Sam 1 napewno nie i zadna czesc nie jest pooowolna :lol: Tam ciagle sie cos dzieje bo to typowy shooter jak Duke Nukem bez fabuly i walisz do wszystkiego co sie rusza.Gra w sam raz by sie powyzywac :lol:

 

Co do posta silver :lol: Zagraj sobie czlowieku w Croc'a albo Hugo. Te gry z pewnoscia sa rowniez dla dzieci. No comment.

 

tazikk Zagraj sobie jeszcze w Ghost Recon ,Splinter Cell: Pandora Tomorrow i Chaos Theory dla mnie swietne pozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Emulator psx + final fantasy 7,8,9 i masz klopot z glowy :D

A po co emulator skoro te wszystkie czesci sa na pececie wlacznie z dziewiatka o czym pewnie nie kazdy wie ?? :blink: :wink: Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia-konecznie bije na glowe GTA:SA mimo wieku wedlug mnie

Wolfenstein ET- za darmo mnustwo frajdy :) kilmat wojenny sam gram 1 rok

DIablo - :)

Projekt IGI - pierwsza czesc :)

 

i jakies nowe gierki sam nie wiem malo gram w nowosci na moim sprzecie :) bo gry nie oodaja mozliwosci mojego sprzetu i nie gram bo sie na nie obrazilem phi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeverWinter Nights - macie duzo czasu na granie?? przygorujcie sie na szok

Heroes III i IV - gra w ktora swietnie sie gra po sieci i najlepiej o pieniądze ale w siingle'u tez super sie gra

PES5- ktos mysli ze Fifa to cudo?? to oznacza ze nie widxzial jescze produktu KONAMI

FEAR -= mas zdobre glosniki i zajebisty psrzet i mroczny klmat w pokoju ?? graj tylko po polnocy i bez swiatel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Szukam gierki w która mozna grac dlugie godziny, nie nudzi sie, fajna fabula, wymagania raczej niewazne, wiekszosc powinna mi pojsc... To ja moze powiem co odrzucamy ( oj bedzie dluga lista bo ja wybredny jestem - ale bede przy okazji podawal przyczyne ):

 

Eeee panie tak to tylko panu w Eże dadzą :lol: (pssst wiem przez rz ale nei wiem jakie tu sa przepisy o reklamach więc wole nie ryzykowac)

 

Homm3 + SoD + WoG >> ktos napisal ze to jest gra na dlugie godziny >> fno prawda :) to jest gra na dlugie lata :) niah niah lets start new map :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...