Skocz do zawartości
Kenczek

Co Byście Wybrali?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!

Mam takie pytanie, jestem w tej chwili troche ograniczony gotowkowa i mam kase tylko na jedną z tych rzeczy :

dysk twardy ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22756 )

RAM-y ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82698288)

Co by się przydało do tego kompa ???

AMD Athlon 64 3700+ s939

ASUS A8V Deluxe

Ati Radeon 9950 256MB

512 MB RAM KingMAX

60GB Seagate

Nec DVD RW ND_3540A

( wiem że ten komp jest nieźle zwalony, na każdym forum mi to mówią staram się go troche podreperować ) a jeśli chodzi o ramy to gdybym dokupił drugą taką samą kostkę do byłby dual-chanell ???

Gdy co dokupię zyskam więcej na wydajności i stabilności, bo on starsznie sie muli ten komp, jeden gość mi powiedział że dla takiego proca to by sie więcej ramu przydało.

Czekam na wasze probozycje

Z góry dzięki

Edytowane przez Kenczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy dysk mam jeszcze ze starego kompa i kompa kupiłem prawe pół roku temu

A jesli chodzi o ramy to te kingMax są dobre ??? i czy jak dokupie tą drogą kostkę do bedzie dual chanell??? Czy musiałbym w taki dwupaku kupić ???

Edytowane przez Kenczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupowac ramow w dualkit ,wystarczy jak kosci sa mniej wiecej takie same tzn. np.512MB DDR400 cl2,5 nawet nie musza byc tej samej firmy. Co do kingmax'ow to nie wiem bo przedmiot nie zostal znaleziony (popraw link'a). Tak jak radzi Maciag dokup ramu ,no chyba ze masz wiecej kapusty to wtedy mozna pomyslec nad czyms bardziej gruntownym :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki i jeszcze jedno pytanie jak to jest z tym dual-chanell ja słyszałem że jak są już dwie kości to on pracuje z ustawieniami tej gorszej czy to prawda ??? Bo na jednej kości mam timings 2.5-4-4-8 a ta druga bedzie miała 2.5-3-3-7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...