Skocz do zawartości
eragonek

Gwizdanie Na Palcach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to robie tak:

 

Kciuk + wskazujacy lewej reki (ale jest mankut, wiec probuj prawa ;)) wkladasz do ust tak, zeby wywinac czubek jezyka do gory (jakby go zlozyc), palce trzymasz lekko zlaczone (trzeba wyczuc) i dmuchasz lekko naprezajac jezyk :] Trzeba troche popraktykowac i wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robie tak:

 

Kciuk + wskazujacy lewej reki (ale jest mankut, wiec probuj prawa ;)) wkladasz do ust tak, zeby wywinac czubek jezyka do gory (jakby go zlozyc), palce trzymasz lekko zlaczone (trzeba wyczuc) i dmuchasz lekko naprezajac jezyk :] Trzeba troche popraktykowac i wyjdzie...

Dzięki będę próbował.

 

Jak macie jeszcze jakieś rady to piszcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mam trochę nietypowe pytanie.

Jak można się nauczyć gwizdać na palcach?? :blink:

To proste. Wystarczy wydlubac w palcu podluzny otwor a w paznokciu dziurke - mozesz wzorowac sie na fujarce ludowej, chociaz jesli zerzniesz wzor z gwizdka pilkarskiego to tez powinno dzialac. Nastepnie wkladasz palca do ust, dmuchasz i wydobedzie sie gwizd.

Tak sie zastanawiam, jakie sztuki OPANOWALES, ze piszesz, ze to jedna z niewielu, ktorych nie opanowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Ja nie mam języka. Może wie ktoś, jak wtedy gwizać :lol:

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja tu mam poważny problem a wy se jaja robicie :sad: :-P

Daj Ci panie Boze same takie powazne problemy w przyszlosci. Gimnazjum? Czy nadal podstawowka? Jak mozna sobie nie robic jaj z takiego tematu? Kumpli, ktorzy umieja gwizdac na palcach nie masz? To zapytaj ojca/dziadka. A poza tym gowniarze gwizdzacych na palcach (jak wiadomo taki gwizd jest znacznie glosniejszy niz zwykly) to bym na pal nabijal i skazywal na powolne konanie. Chyba, ze to mecz i kibice - wtedy bylbym wyrozumialy. Tylko wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...