Skocz do zawartości
korbelsky

Tony Hawk's American Wasteland

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam najgorszym zadaniem w tej grze to te flagi były do zaliczenia. a mianowicie 24. 23 to w miare luźno szły ale 24 to już odlot. szłem to 2 godziny aż mio spojowki pekały. reszta to już luzzzzik. widze ze niektorzy mają problemy z BMX. ja np: tego szmelcu wogole nie szłem. chyba ze deficyt w budżecie. jak macie kaske to nie trzeba tego robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę głupie pytanie ale czy by mógł mi ktoś powiedzieć jak właczyć TH

 

problem jest w tym jak klikam na skrót <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> się czarny ekran a po sekundzie gra się wyłancza.

pomużcie

Edytowane przez drazdzes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze zadanie to chyba teraz mam o.O Chodzi mi o wstąpienie do tego gangu czy co to jest. xD Zrobiłem tatuaż zaliczyłem flagi i teraz musze tagi robić mam wsio odblokowane w każdym miescie ale w Santa Monica zostało mi debilne zadanie z tagiem w miejscu które nie widze. :/ Koleś znajdował się na przeciw autobusy na tym dachu i pokazał mi miejsce gdzie jest bilbord Nokii i jak ja mam tam się dostać :/ Próbowałem zrobić grinda na tym chińskim fragmencie bramy , ale nie daje rady :/ Może wie ktoś o co mi chodzi i poradzi jak to zaliczyć :] Najwyżej później dam screen o które miejsce chodzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyślij screena. ja skonczylem te giereczke wiec na bank ci powiem. chyba ze to jest typowo zrecznosciowe zadanie;/ bo np: do flag nie da sie pomoc. jedyna wskazowka do flag to to, zeby przed manualem na tym wzniesieniu z tyłu podwojnego backflipa zrobić i potem manuala aż do konca tego muru przed zakretem. potem focusik i elegancko zaliczasz. a ty koowi jak to szłeś?

 

 

WIEM JUŻ O CO COME ON. MUSISZ WSZYSTKIE GRAFY ZALICZYĆ I TEN CI ZOSTAŁ. POCZEKAJ. ZARA TO ROZPRACUJE.

Edytowane przez Rafal2!omu$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mylneło mi się SM z DT :P a nie miałem czasu tego poprawić ;) sry ;)

 

A co do tych flag to banalne to było :) minimalnie przed końcem czasu to zaliczyłem ;) Zawróciłem zrobiłem trick na tej rampie i manual i wtedy szybciej jechał :)przy 21 fladze zwolnił ale dotarł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy ten graff o ktory ci biegało to nie ten:

 

a co do tych flag. wole zaliczyć 20mln trick, bo mi łatwiej niż te wszytkie manuale i lip tricki. gr.... nie nawidze tego. zato grindować moglbym caly czas

 

tego się nie da opisać jak bym sobie w THUG2 zagrał. tylko save'a kasnelem i nie chce mi się tego od nowa robić. chociaż jak w maju klasy 3 będą matury pisać to bede miał tyle wolnego ze sobie pykne. przyznajcie ze underground 2 był genialny...

post-136908-1142875018_thumb.jpg

Edytowane przez Rafal2!omu$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem na stronie wcześniej ktoś daj screena właśnie bo też nie wiedział jak tam dojść i JROX dał odpowiedź z tym miejscem , więc sobie poradziłem :)

 

P.S

Powie mi ktoś jak w DT zrobić te 4 spiny w 1 combo ?? Próbowałem manualem jakoś to zaliczyć , ale nie da rady :/ i w East L.A jak zrobić Nollie (N w kółeczku ,ten przeskok na gapie)

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w underground 2 ten problem aż tak się nie uwidaczniał. ale clasic mode tam byl fajny. szczegolnie kanada. ale te 2 ost. plansze najgorsze. los angeles i tamto z tą fontanną na środku

 

 

a teraz sobie pykne w age of empires III swietna giereczka. jest taka wioska w polsce obok stargardu (mieszkam w stargardzie) pęzino. założyłem sobie właśnie takie miasto i mam już 44 level. obecnie u mnie w grze to jest najpotężniejsze miasto na świecie ^^

 

 

nie ma co. tonny mnie zawiodl. ;/ ale tak to już jest. tym nowym grą to wogóle jakoś grywalności brak. mam nadzieje ze z nowym hitmanem będzie lepiej

 

a te 4 natas spiny to tak samo jak w underground 2. po wylądowaniu kp7 lub kp9 ^^ a tamto east los angeles to mi kuzol szedł. wogole kilka misji ptrzeszedł.

Edytowane przez Rafal2!omu$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś mnie uświadomić czemu THAW mi zmula jak poje%&$# ? Bo nie rozumiem tego totalnie...

 

ścina jak zryty...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i uninstal... wkurzały mnie te przycinki... (nieważne jak ustawiłem, ścinało tak samo) save zostawiłem, czeka na lepsze czasy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tnie, ponieważ w grze jest wczytywanie w czasie rzeczywistym. Tnie wam zapewne w przejściach pomiędzy dzielnicami miasta. To właśnie wtedy następuje wczytywanie następnej odsłony miasta... Daltego tnie. ja zmieniałem rozdziałke na 800x600, wyłanczałem wszystkie detale i dalej cieło. Przy mojej karcie graficznej i 1Gigaramie było by to raczej niemożliwe. Potem gdzieś moj ziom z klasy wyczytał o tym wczytywaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież jest gdzieś opcja do tworzenia własnej grafiki, wciśnij esc i poszukaj.

Jak znajdziesz to tam masz warstwy, i po prostu musisz użyć przynajmniej raz każdego stylu. Dawno w thaw grałem i nie jestem pewny na 100% ale raczej tak to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...