Skocz do zawartości
Gość

Sound Blaster nie odgrywa .cda??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam karte Sound Blaster Audigy i nie odtwarzają mi sie płyty z muzyka!!! Sprawdzalem glosnosc CD Audio w ustawieniach ale jest ok, a nadal nic nie słychać!! Musze kazda plytke ripowac na dysk i dopiero sie da (.mp3 odtwarza). Mam kolege ktory ma SB AWE 32 i tez nie odtwarzaja mu sie .cda :( co robic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karte Sound Blaster Audigy i nie odtwarzają mi sie płyty z muzyka!!! Sprawdzalem glosnosc CD Audio w ustawieniach ale jest ok, a nadal nic nie słychać!! Musze kazda plytke ripowac na dysk i dopiero sie da (.mp3 odtwarza). Mam kolege ktory ma SB AWE 32 i tez nie odtwarzaja mu sie .cda :( co robic??

Pewnei nei masz podlaczonego kabelka do karty dzwiekowej zeby mozna bylo bezposrednio odtwarzac muze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karte Sound Blaster Audigy i nie odtwarzają mi sie płyty z muzyka!!! Sprawdzalem glosnosc CD Audio w ustawieniach ale jest ok, a nadal nic nie słychać!! Musze kazda plytke ripowac na dysk i dopiero sie da (.mp3 odtwarza). Mam kolege ktory ma SB AWE 32 i tez nie odtwarzaja mu sie .cda :( co robic??

Pewnei nei masz podlaczonego kabelka do karty dzwiekowej zeby mozna bylo bezposrednio odtwarzac muze
To na pewno to, też kiedyś tak miałem-zapomniałem podłączyć kabelek. Musisz podłączyć kabelek od karty dźwiękowej do CD-ROM-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karte Sound Blaster Audigy i nie odtwarzają mi sie płyty z muzyka!!! Sprawdzalem glosnosc CD Audio w ustawieniach ale jest ok, a nadal nic nie słychać!! Musze kazda plytke ripowac na dysk i dopiero sie da (.mp3 odtwarza). Mam kolege ktory ma SB AWE 32 i tez nie odtwarzaja mu sie .cda :( co robic??

Na 100% powodem jest brak kabelka laczacego CD-ROM z karta dzwiekowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam zadnego takiego kabelka :( a da sie to jakos "ominąc"? Bo chyba bede musial toto kupic :( no ale dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam zadnego takiego kabelka :( a da sie to jakos "ominąc"? Bo chyba bede musial toto kupic :( no ale dzieki za pomoc :)
Da sie pod warunkiem, ze masz Windows XP lub 2000

 

Prosze... powiedz jak to ominac. Ja mam XP i poprostu cd-rom mi takie szumy przez ten kabelek daje, ze zawsze jak juz sobie odslucham plytke to biore "wycisz" CD Audio. A jak mozna sluchac bezposrednio w XP bez kabelka i bez szumow to bym sie z tym wyciszaniem nie musial bawic :D

 

Troche zakrecilem... ale wybaczcie jeszcze nie doszedlem do siebie po sylwestrze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podlaczonego sb poprzez kabel spdif i nie jest w mixerze jako cd, tylko digital in, albo cos takiego. moze masz gdzies zaznaczone przesylanie cyfrowe dzwieku d karty, a kabelek analogowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabelka do cd-romu nie mam zadnego podpietego, w ustawieniach mam glosnosc cd digital i cd audio na max itp. dalej juz nie wiem nic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam zadnego takiego kabelka :( a da sie to jakos "ominąc"? Bo chyba bede musial toto kupic :( no ale dzieki za pomoc :)
Da sie pod warunkiem, ze masz Windows XP lub 2000

 

Eee, w win98 to też działa, przynajmniej na moim teac, bo na LG nie sprawdzałem, ale włączało się to gdzie indziej, chyba w "multimedia" na panelu sterowania, ale głowy se nie dam uciąć, a teraz jestem na 2k i nie mam jak sprawdzić bo płyty wypalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam zadnego takiego kabelka :( a da sie to jakos "ominąc"? Bo chyba bede musial toto kupic :( no ale dzieki za pomoc :)
Da sie pod warunkiem, ze masz Windows XP lub 2000

 

Eee, w win98 to też działa, przynajmniej na moim teac, bo na LG nie sprawdzałem, ale włączało się to gdzie indziej, chyba w "multimedia" na panelu sterowania, ale głowy se nie dam uciąć, a teraz jestem na 2k i nie mam jak sprawdzić bo płyty wypalam.

Masz wyjatkowe szczescie w takim razie bo ja tego nie wlaczylem pod win98se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...