Skocz do zawartości
manfred

Dla Uzytkowników Nagrywarki Philips Sdvd8441 Nowy Soft

Rekomendowane odpowiedzi

http://support.packardbell.com/se/mypc/?PibItemNr=7048470000

 

Sciagnac, odpalic i problemy z ta nagrywarka sie koncza (nagrywanie DVD wreszcie w przyzwoitym czasie)

PS wazne info - sprawdzcie wersje bo to jest DLA PXÓW - SDVD8441PX....

Ha, ściągnąłem, odpaliłem i... DVD z prędkością 6x w Nero wypaliło się w... 29 minut... Płytka DVD-R TDK (na nagrywarce Samsung w stacjonarnym nagrywała się bez żadnych problemów z maksymalną prędkością)...

Co jest grane??? Czy kolesie z Philipsa robią sobie z nas jaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SDVD8441 PX41, zrobilem update na PX47 i zyskałem tyle, że przy zgrywaniu audio na mp3 zaczęła mi wibrować jak stara pralka na max obrotach........

A program robiący ten update rozpoznaje, czy nagrywarka się do tego nadaje, czy nie, wiec nie powinno być problemów. Jeśli masz nie ten typ nagrywarki, po prostu nie zrobi update'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejny post pod rząd, ale może ktoś mi pomoże. Niestety po wgraniu tego PX47 nagrywarka przestała nagrywać (a nawet czytać) TDK DVD+RW i być może każde inne DVD-+RW. Dlatego ODRADZAM ten firmware... Wie ktoś jak mi pomóc? Może dałoby się jakoś zgrać ten oryginalny firmware od kogoś, albo gdzieś go znaleźć? Pomocy...

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ściągnąłem, odpaliłem i... DVD z prędkością 6x w Nero wypaliło się w... 29 minut... Płytka DVD-R TDK (na nagrywarce Samsung w stacjonarnym nagrywała się bez żadnych problemów z maksymalną prędkością)...

Co jest grane??? Czy kolesie z Philipsa robią sobie z nas jaja?

No nie ... a tak się ucieszyłem jak zobaczyłem, ze to Philips - myślałem, że to BenQ ... a tak to zgrywał mi 3GB beckup ponad 1,5 godz... i z tego co piszecie to nie ma nadzei ..;-((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ... a tak się ucieszyłem jak zobaczyłem, ze to Philips - myślałem, że to BenQ ... a tak to zgrywał mi 3GB beckup ponad 1,5 godz... i z tego co piszecie to nie ma nadzei ..;-((

A jednak jest - dzięki użytkownikowi: "johnny2009" rozwiązanie się znalazło ;-)

Więcej tutaj:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=169074

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...