Skocz do zawartości
ArTeX

Dell Latitude Cpx------pomóżcie --<matryca>problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Kupiłem sobie Laptopa Dell-a latitunde CPx ale niestety ma on uszkodzoną matryce tzn. została nadepnięta i się wszystko rozlało i nie da się już z nią nic zrobić. chciałem zakupić matrycę ale nie mogę nigdzie jej dostać oprócz allegro tam są ale właśnie tu się pojawia problem mój laptop nosi nazwę modelu CPX a matryce są tylko do CPi czy też do CP --PRZYKŁAD [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=84925743 czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy jak kupę matrycę do cp to będzie pasowała do mojego laptopa, czy też może da się ją zastąpić czymś innym i czy bez problem uda mi się ją podpiąć.Z góry dziękuje.

Edytowane przez ArTeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten koleś od którego go kupiłem kąpletnie się na tym niezna i niewie o co chodzi .być możę warto sprubować kupić od cp.

A moze po prostu zadac to pytanie jakiemuś serwisowi, podzwonić, pomailować - najlepiej jak najbliżej miejsca zamieszkania?? Może udzielą odpowiedzi...Jeśli tu jej nikt nie udzieli

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie matryca z CP powinna pasować, ale mogą być inne taśmy sygnałowe, dawno już nie badałem tematu zmian matryc między modelami. Więc ostatecznie trzeba będzie spróbować przerobić kabel sygnałowy.

 

a może chcesz sprzedać laptopa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN jakby to ladnie ujac : napisalem to w 2 poscie i on sie juz o to spytal a koles podobno nic o tym nie wie, pewnie przeoczyles ;)

Zrozumialem, ze pytal tego od ktorego kupil lapciaka...

A jesli jest inaczej no to sorry, ja bym mimo wszysko sporbowal jeszcze zapytac w Polskim przedstawicielstwie Della.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie przeczytalem to jeszcze raz i tak nie wiadomo w koncu czy pytal czy nie. Ale tez jestem zdania ze Dell Polska powinien pomoc. Ewentualnie zadzwonic do jakis serwisow gdzie supportuja Delle, powinni miec takie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212: nie mieszaj, przecież jasno wynika, że pytał sprzedawcę laptopa....

 

można zapytać DELL PL, ale to jest raczej mało poważna firma i olewa klientów, szczególnie tych, którzy mają starsze laptopy ..... dzwonienie do BOK też często jest bezsensu, bo rzadko się zdarza, żeby kompetentna osoba odebrała telefon :-/

pozostaje dzwonić do serwisów DELLa, polecam CSS - ale UWAGA ! omijać szerokim łukiem cssbeskidy, straszna lameria i potwornie kroją z pieniędzy, nie wiele robiąc....np. najtańsza usługa 150 zł !!!!!!

 

Ogólnie należy pytać osób, które sprzedają matryce np. na allegro, 90% z nich to serwisanci lub serwisanci hobby'ści i mają ogromną wiedzę w temacie. Nie zdziwiłbym się jakby wymienili - w cenie - matrycę, bo to w sumie 5 min. roboty, jeśli się całą, z obudową wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego CPXa kupiłem http://allegro.pl/show_item.php?item=80060246. Czyli pasuje od DELL Inspiron 3500 7000 laptops, HP Omnibook 4100 and 4150 laptops, COMPAQ ARMADA 6500, Gateway Solo 9100 / 9150 / 5100 / 5150, Toshiba 1800, ThinkPad 390 390E 390X 1452 1500, IBM ThinkPad T20/21/22/23. Jednak nie polecam tego gościa bo jedną już musiałem odesłać, a przy okazji spaliłem inwerter :/

 

Człowieku, zanim jeszcze raz coś napiszesz wklej tekst do worda i go sprawdź, bo kaleczysz moje oczy.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile możesz maksymalnie zapłacić za matrycę ?

 

 

140 zł

 

Do mojego CPXa kupiłem http://allegro.pl/show_item.php?item=80060246. Czyli pasuje od DELL Inspiron 3500 7000 laptops, HP Omnibook 4100 and 4150 laptops, COMPAQ ARMADA 6500, Gateway Solo 9100 / 9150 / 5100 / 5150, Toshiba 1800, ThinkPad 390 390E 390X 1452 1500, IBM ThinkPad T20/21/22/23. Jednak nie polecam tego gościa bo jedną już musiałem odesłać, a przy okazji spaliłem inwerter :/

 

Człowieku, zanim jeszcze raz coś napiszesz wklej tekst do worda i go sprawdź, bo kaleczysz moje oczy.

8)

 

 

Aha no to dzięki bardzo mi pomogłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140 zl to praktycznie nie mozliwe.... matryce w przyzwoitym stanie TXT zaczynaja sie od 200-250, a xga od 400

 

 

 

nieno kupie spokojnie jakąś używaną czy terz lekko uszkodzoną

za tą sume np http://allegro.pl/show_item.php?item=80060246.tutaj koleś sprzedał za 129 zł

Edytowane przez ArTeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...