Skocz do zawartości
99tomcat

Kupno Winbondów 512mb Pod Wpływem Impulsu..

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke Of topic ... ile te delty mają obrotów i jaką mają wydajność ??

Te wentyle to raczej over-kill ..... prawdziwe dmuchawy!

Tak wiec ... wydajność jest wiecej niz zadowalająca, zapewniam. :)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke Of topic ... ile te delty mają obrotów i jaką mają wydajność ??

obroty to cos ponad 3kilo, a wydajnosc cos ponad 100 m3 :lol: ostro daja juz sie doczekac nie moge ich B)

 

@miazga:

dla mnie wydajnosc mogłaby byc jeszcze lepsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jestem obcykany w seitecach. Kupiłem kilka gb tych mem i juz wiem jakie tylko brać ale o tym bedzie w temacie z który się zabieram. Ale wstępnie http://allegro.pl/show_item.php?item=82102937 oraz oc http://members.lycos.co.uk/bananeks/pamieci/spi255.JPG. Udało mi się złożyć z takich duala i teraz jest tak http://members.lycos.co.uk/bananeks/pamieci/dual%20250.JPG . Niestety nie wyrabia kontroler w moim procku... ale ich max to jak na razie 260 przy 1:1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka parka u mnie siedzi od wczoraj..

chyba ch-5.. niestety na 2.7v to 2 2 2 5 przy czymś nawet w stylu 200 mhz niewykonalne...

Na 2 3 2 5 ida w okolicach 225 w spi 16m...

 

kurde mozę mi ktoś podpowie jak ustawić wielbłądy w a64 tweaker? Alphy mnie na razie rpzerastają..moza jakieś przykładowe screeny?

plis zróbcie dzień litości dla lamek winbondowych :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej wspominałem mam te winbondy ... ale ze nie mam zbytnio czasu, to może ktoś by chciał je do benchowania? ;)

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=184955

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dszywala

 

:lol: dla mnie za to ale... najlepszy mój czas to 3 minuty od wystawienia! heheheeeee

chyba musimy powołać Anonimowych Winbondowców... jakąś grupę wsparcia sobie stworzymy, ja mogę załatwić psychologa :D

i logo jakieś będzie trzeba zrobić ROTFL

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh wszystko przez was :P juz wyrwanie naprawde tanio dobrej kostki graniczy z cudem :(

tiaaaa a kto ostatnio wyrwał seitecka 512 i jakiegoś 256MB ?

:) Ty :D

Tyle że ten seitec będzie słaby prawodpodobnie bardzo łsaby :razz:

@dszywala

 

:lol: dla mnie za to ale... najlepszy mój czas to 3 minuty od wystawienia! heheheeeee

chyba musimy powołać Anonimowych Winbondowców... jakąś grupę wsparcia sobie stworzymy, ja mogę załatwić psychologa :D

i logo jakieś będzie trzeba zrobić ROTFL

 

pozdr

:D ty to masz pomysły :DDD::DD::D

 

 

Ja ostatnio dałęm sobie na wstrzymanie, zresztą sobota niedzila jestem w szkole cały dzień więc, rycek w tym czasie wolny dla WinbondoSnajperów :D

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa a kto ostatnio wyrwał seitecka 512 i jakiegoś 256MB ?

:) Ty :D

Tyle że ten seitec będzie słaby prawodpodobnie bardzo łsaby :razz:

ja 256 nie kupuje :P

a jak nie ma co brać to i seitec dobry :P

Edytowane przez theboo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chciałem pochwalić- te moje ch tylko nie wiem 5 czy 6 w twinmoskach 333 lataja sobie spi na 254 na dfi infinity czyli tak w okolicach 3.1v... Myśle zę jest nieźle.

U Enta na 3.4v wystartowały od kopa na 250 i były stabilne w gold meory... Wykrzaczały się przy 257 nawet na 3.8v ale możliwe zę to była wina platformy testopwej bo akurat wtedy bh-5 Enta też coś miały fochy...

 

Ogólnie jestem zadowolony. Mam tylko ciut niedosyt-jak by na tym napięciu spi 260 biegały to nmiałbym zabezpieczony o/c ptroca a tak ciut brakuje na memkach...

 

 

Acha jak ktoś mozę pomóc to poprosze o jakieś optymalne ustawienia w a64 tweaker dla dzielników mem 150 i 133... Moze jakoś dobrne powyżej tych 254 .Na razie neistety bawiłem sie z 3-4 h i wielka d*pa... max to 11 pętli spi 16m na 255mhz... Acha są dziwner jak na ch -wstawienie im trójki nic nie daje w o/c... :blink:

 

 

Na razie sobie rali moda daruje chce pokręcić przez jakiś czs na tym co dała infinity fabryka...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...