Skocz do zawartości
PIT3R.PL

Komp Do 3000. Kupowac Teraz Czy Poczekcać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich :) !!

 

Wysępiłem w końcu kase od starszych na nowego kompa. 1,5 roku temu kupiłem sobie Durona 1,3 z GeForcem 2 MX 400 :D Chce żeby nowy komputer był troche bardziej "przyszłościowy" i żebym mógł sobie spokojnie pograć w nowe gierki przez najbliższe 100 lat :) [2 lata]. Na nowego kompa mam ok. 3000.

 

Co myślicie o takim zestawie :

AMD Athlon 64 3200+ BOX (Socket 939) Venice - biore go w wersji BOX bo jest tani w tym sklepie

DFI LanParty UT nF4 Ultra-D

PDP Patriot 1GB DDR 400MHz Dual CL 2.5 (2 x 512MB) z radiatorami

GeForce 6800GS Microstar 256MB TV & DVI (PCI-E)

Samsung SpinPoint 200 GB (8MB cache, Serial ATA II)

Chieftec DX-01YL-D-U - kupie na Allegro

Tagan 380W - PFC

 

I teraz mam dylemat czy czekać na AM2 czy kupować teraz i cieszyć sie zyciem :D Co o tym myślicie i kiedy w końcu wyjdzie ten je#@*y socket ?? Znacie może jakiś tańszy sklep internetowy od morele.net ??

 

PS. Każda odpowiedz jest dla mnie równie ważna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekac oplaca sie zawsze ;) Moze bys pomyslal nad 7800gt.

Zajzyj na proline.pl (komputronik.pl tez mozna spojrzec - oplaca sie wysylka przy wiekszych kwotach). co do zasilacza: http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...products_id=993 .

Radze kupic wszystko w jednym sklepie (tak zeby suma byla najmniejsze - nie patrz na poszczegolne produkty). Bo wtedy masz wysylke za friko (przynajmniej w komputroniku - i to kurier DHL, jak wszystko dotepne na magazynie to w 3 masz u siebie).

Edytowane przez lifanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekac mozna, ale jest jedno ALE.

Marzy Ci sie GF7800GT, ok poczekasz jak wyjdzie nowy uklad GF, tylko ze wtedy prawie w zasiegu reki bedzie GF7800GTX 512MB i znow bedziesz chcial poczekac. Tak mozna do usranej smierci, to jest bledne kolo. Nie ma sensu czekac bierz to co mozesz i sie ciesz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

Czekac mozna, ale jest jedno ALE.

Marzy Ci sie GF7800GT, ok poczekasz jak wyjdzie nowy uklad GF, tylko ze wtedy prawie w zasiegu reki bedzie GF7800GTX 512MB i znow bedziesz chcial poczekac. Tak mozna do usranej smierci, to jest bledne kolo. Nie ma sensu czekac bierz to co mozesz i sie ciesz :-P

razja tak można do usrranej śmierci :mur:

B) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po co komu super szybka karta graficzna jak procek bedize wolny.

jeszcze nie widziałem gry która zwalnia od procka kupionego rozsądnie tzn. nie low end w danym momencie zawsze wąskim gardłem jest karta prędzej czy później to wychodzi tak że to jest bez sensu co mówisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :D Wszystko fajnie i extra ale jest jeszcze pytanie "kiedy w końcu wyjdzie ten je#@*y socket AM2 ??". Ja słyszałem że jakoś w kwietniu tego roku :) i że procki i mobo nie będą wcale takie drogie. Aha, jeszcze mam pytanko - kiedy wychodzi nowa winda ?? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral s939. Niektorzy jada na gorszych i tez maja niezle wyniki. Jakbys chcial zauwazyc roznice na nowych socketach to bys musial kupic taki proc za 2k. Zastanow sie nad lekko uzywanym a64 s939. Co do windowsa (ma byc Longhorn) to nie licz na to ze ludzie go beda lubic. czytalem o tym duzo. On jako system ma kontrolowac wszystkie pliki czy sa legalne itp. Ma miec wladze tez nad takimi programami jak alcohol ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...