Skocz do zawartości
misza69

Radiator Z Drugiej Strony Karty.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początek chce powiedziec ze przeszukałem FAQ i inne działy forum. Ale nie znalazłem odpowiedzi. Tak więc w którym miejscu powinienem zamontowac radiator na drugiej stronie gpu. No i czym to zrobic. Dodałem fotke zebyscie wiedzieli o co mi chodzi. Pozdrawiam.

post-129262-1139229045_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie aerial. Czyli na sam srodek musze dac jkąs blaszke aluminiową taką zeby róznała sie z poziomem tych miniaturkowych kondensatorków i wokół niej posmarowac sylikonem a potem na to jakisz większy radiator. Dobrze to rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie aerial. Czyli na sam srodek musze dac jkąs blaszke aluminiową taką zeby róznała sie z poziomem tych miniaturkowych kondensatorków i wokół niej posmarowac sylikonem a potem na to jakisz większy radiator. Dobrze to rozumiem ?

Mozna zastosowac jakas paste termoprzewodzaca ale nie przewodzaca pradu (jakas silikonowa, ceramique). Bo co do zwyklego silikonu to nie wiadomo jak to w koncu dziala pod wzgledem przewodnictwa ciepla. Zeby sobie nie zaizolowac tego pcb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze silikon będzie izolował ciepło. Więc to odpada. A jest taki klej poxipol czy on byłby zły ?? wiem ze dobrze przewodzi ciepło musze tylko sprawdzic czy nie przewodzi prądu. No i jeszcze jeden pomysł o ile wiem to farba nie przewodzi prąd więc jesli tą drugą strone gpu pomalował bym farba ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...