Skocz do zawartości
Zoltar

Czy Ktoś Robił Zakupy W Tym Sklepie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Z racji, że odtwarzacz MP3 wraz z transmiterem, to niezły bajer przy jeździe kilkoma autami :)

 

Szukam najtańszego rozwiązania... I znalazłem bardzo tanie produkty Sandisk'a :blink:

 

http://www.superbasia.pl/kategoria.php?id=76

 

 

To pewny sklep ???

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest FotoBasia która sprzedaje też na allegro. Ma b.dużo pozytywów, jest SS oczywiście. Kupowałem aparat cyfrowy, wszystko ok. Szczerze mogę polecić.

 

edit: Zapomniałem wspomnieć o kontakcie z tym sklepem. Wyśmienity. Jako, że niestety miałem niezbyt przykry przypadek z aparatem, który nie z mojej winy 'dostał' usterki, skontaktowałem się z FotoBasią jak mam postępować. Jeszcze tego samego dnia, po bodajże dwóch godzinach dostałem wyczerpującą odpowiedź emailem. Naprawdę polecam tego sprzedawcę.

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opis procków troche dziwny

Typ złącza: socket 754

Częstotliwość [MHz]: 2,2 GHz

Technologia wykonania [um]: 0.13 um

Rdzeń: NewCastle

Szyna systemowa [MHz]: 800 MHz

Cache [KB]: 512 kb

Nowe technologie: SSE2, 3D Now!, SSE, MMX

Wersja [box / Oem]: BOX

myślałem że nie wytrzymam jak to zobaczyłem ale w tym sie chyba nie specjalizuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez moge pochwalic ten sklep. Kupujac aparat musialem sie upomniec o instrukcje w jezyku polskim, ktora przyszla do mnie poleconym dwa dni pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...