Skocz do zawartości
erosito

Czy Jest Możliwa Kradzież Łącza W Sieci ?

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co robić z tego forum "napisz do kasi" z tygodnika Bravo :)

ja wiem,że jestem niewinny, ona nie ma zaufania i uważa że to ja, ale myślę że się wszystko wyjaśni i będzie ok.

Albo administrator ukrywa brak profesjonalizmu, albo jest pomyłka w danych osobistych - -to tyle.

Napisałem tu po to , aby dowiedzieć się czy takie zajście jest możliwe i uzyskać kilka porad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze jestes pusta jak karton bez mleka i ja na jego miejscu bym sobie tobą nie zawracał głowy i jezeli bym mial mozliwosc to bym zmienil operatora sieci internetowej ....( ISP)

Nie powiem, ale jak czytam wasze posty <via,erosito, qba89> mam wrażenie ze macie po 10 lat i jedno zabiera grabki drugiemu w piaskownicy. Nie ma sensu kontynułować tego topick'u. Dla mnie sprawa ma dwa wyjścia:

 

1. Chcecie wyjaśnić cała sprawe: <skrócony opis działania>

- podać sobie rękę na zgodę <PRZEPROSINY MILE WIDZIANE>

- iść do pro super "amina" wyciągnąć od niego logi

- sprawdzić, co i jak z osoba, która sie na tym zna

- gdy wszystko ok, zbluzgać admina <jeśli sie pomylił i nie słusznie oskarżał>

- kawa, ciasteczko i buziak na pożegnanie

 

2. Nie chcecie wyjaśnić sprawy:

- dać sobie spokój od siebie

- pobluzgac po sobie <oczywiście nie na forum :P> dopóki sie wam nie znudzi

- nie oskarżać sie na forum tylko o wszystkim zapomnieć

- nie wchodzić sobie więcej w drogę

 

Jeśli wybierzecie opcje nr. 2 poczekać koło 2 miesięcy i mimo wszystko przeprosić sie i kontynuować znajomość :P

 

Ale sie rozpisałem :D :D :D --> A teraz czas odespać impreze :P pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam macie naprawde deb***** admina gdyz nie ma zalozonych zabezpieczen na nadajnikach ani zapewne nie ma porobionych grup kolizyjnyci i roznych klas IP, wedlug mnie to jego wina ze nie potrafi odpowiedni zadbac o bezpieczenstwo wlasnej sieci!! Dodam a juz juz ktos to napisal wyzej ze nie jest mozliwe aby w jednym czasie byly polaczone do nadajnika 2 osoby o tym samym IP lub MAC!! Nadajnik odzuci obydwoje i nie bedzie zadnego gubienia paczek!!

 

A pozatym twoje lacze moze krasc osoba z nawet z pobliskiej wioski oddalonej nawet o 5km wystarczy odpowienia antena waskopasmowa i po sprawie :wink:, mysle ze oskarzenia padly na kolege bo sklep nie chce sam odpowiadac za taka pomylke i szuka kozla ofiarnego, niech pokaze wam niezbite dowody a wtedy oskarza kogos.

Edytowane przez chojrakrock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę,że ten koleś coś kręci. Niby nie kradnie, a tłumaczy się jakby kogoś zabił. Po prostu wydaje mnie się, że popełnił błąd i teraz nie umie się do tego przyznać.

ciekawe jak by ci ktos powiedzial ze jestes zlodziejem i ze okradles sasiada 2 klatki dalej... Owszem koles sie gest tlumaczy ale jak ja bym byl w takiej sytuacji to tez by mi bylo ciezko przejsc nad tm do porzadku dziennego...

 

MUSISZ zarzadac logow i jak beda na twoja kozysc zalozyc tym klesiom sprawe z powodztwa cywilnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj to sie porobiło...

Jakby nie kombinować i kogo by nie oskarżać - jedno jest pewne: admin osiedlówki DAŁ [gluteus maximus]!!!!.Mógł zabezpieczyć a nie zabezpieczył, i przy okazji następnych dwoje polaków ma nowy powód do jerzenia sie na siebie.

W takich sytuacjach jedynym rozwiazaniem jest w[ciach!]l adminowi po godzinach pracy, z doświadczenia wiem że pomaga i to nawet bardzo. Mobilizuje osobnika do samorozwoju w kierunku wykonywanego zawodu i utrwala wrażenie fizycznej zależności bytu administratora od jakości wykonywanej przez niego pracy. :D

 

A baba jak to baba usłyyszy pierwszą układajaca sie w logiczną całosć historie i od razu uwierzy.

erosito, jako że rzuciła pierwsza stwierdzenie że NIGDY nie byłeś jej kumplem i nie zna cie to połóz lache na nią i na cała sprawe bo żaden paragraf za podpierdalanie netu ci nie grozi.Na dobrą sprawe mozna byłobysie poorientować kto jest znawca tematu i czyprzypadkiem nie maił netu za free w ostatnim czasie.Motto:nie robić dobrze nikomu, chyba że za kase.

A Ty zamiast opisywać sprawe od strony towarzyskiej powinieneś napisac co to jest za sieć, jakie zasady w niej obowiazują, wyciągnać jak najwięcejinfo od adminów i zaprezentować tutaj.Byłby to najszybszy sposób zdiagnozowania sprawy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hipoll

niewiem czy juz ci ktos to napisal bo niechcialo mi sie wszystkiego czytac

 

ale mozesz swobodnie isc do sadu i oskarzyc gada ze osobom trzecim takie rzeczy rozpowiada ze cos kradniesz

 

nawet jesli cos kradles :)

Edytowane przez Hipoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamieszana ta historia bardziej niż serial brazylijski. U mnie w LANie admin takie cyrki odwalał że nie wiadomo czy śmiac się czy płakac... A ze sobie znanych źródeł wiem, że jeden z infoprmatyków adminów po prostu sam wykradał sobie łącze jesli było mu potrzebne.. bo niewtajemniczeni ludzie i tak nie będą wiedzieć ze im net wolniej chodzi... I gdy mu to było potrzebne to przydzielał sobie więcej kosztem pojedynczych osób.

Skutki były takie że chwilami padało łącze, pingi w grach skakły nagle z 80 do 800 i więcej... A gdy zgłaszane było to do providera to on się wykręcał tym najczęściej, że mamy na kompei wirusy i robaki... Ja mówie racja... siedzę przy kompie 15h/dobe i znam go lepiej niż własną kieszeń i wiem o kazdym mrugnięciu dysku twardego czy wzmożonego zuzycia procka/sieci i bym nie zauważył czy to mój komputer bruździ czy sieć... No ale z nim nie pogadasz bo on jest najmądrzejszy

 

a swoją drogą... to gratuluje tej dziewczyny, która daje się nabrać na tandetne usprawiedliwienia admina czy inforamtyka obcego przeciwstawiając się znajomemu. I niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens kradnięcia komuś łacza gdy się z tym kimś gra na kurniku... mnie to bardzo wku***ło jak grałem z dziewczyną i nagle ją albo mnie wywalało z kurnika... więc koleś by musiał być masochistą - zresztą każdy gracz to powie i przyzna mi rację chyba, że nie ma nic gorszego niż CONECTION FAILED podczas grania na necie... (no może prócz connection problem i dużego laga :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens kradnięcia komuś łacza gdy się z tym kimś gra na kurniku... mnie to bardzo wku***ło jak grałem z dziewczyną i nagle ją albo mnie wywalało z kurnika... więc koleś by musiał być masochistą

No sens kradzieży IP jest jeżeli nie chcesz ujawniać własnego. Podszywasz się pod inne i prowadzisz nielegalne działania. Wtedy przepustowość nie ma nic do rzeczy. Ale jestem ciekaw jak zakończyła się ta historia, która zaczęła się w lutym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

happy endem

i mielu duzo dzieci i dostali sporo becikowego

a zycie mieli zasrane jak pieluszka jednorazowa :)

haha dobre:) moj opcja jest taka to moglby byc kazdy i via nie ufaj komus kto jest nie kompetentny w tych sprawach przychylam sie dotego ze wcisneli ci bajke a sami moze nie wiedza co sie dzieje w sieci sam jestem adminem i z zawodu informatyk i wiem oc co biega w sieci mialem taka sytuacje w TP :blink: ze moj router sychronizowal sie ale nie moglem polaczyc sie z internet (bład autoryzacji) i dzwonilem do nich 6 razy a zakazdym razem ze mnie głupka robili "bo niby zle wpisuje login moze zle wpisuje haslo" (poprostu umywali rece) az sie wku***łem i wytlumaczylem im podniesionym głosem :-P ze ja wiem co wpisuje a nie ze beda robic ze mnie głupka no to zmienili zdanie podejrzewalem o kradziesz loginu i hasla tylko jak? co sie okazalo to jakies urzadzenie sie u nich zawiesilo i te urzadzenie wykrywalo ze jestem polaczony a tak naprawde nie bylem :cry: tak ze rowniez sie do tego przychylam ze nie ma mozliwosci polaczenia rownoczesnego 2 komputerów na tym samym loginie lub Ip. Opcja jest taka idzcie do super admina poproscie o logi jezeli wam nie pokaze to moim zdaniem on cos namieszal niechce sie przyznac a wkopal byle kogo zeby sie nie tlumaczyc i miec spokuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Kolega Miał Podobną Sprawę..

 

Co do :lol2: administratorów :lol2: sieci zajmują się Tym różne osoby i mają różna wiedze na Ten Temat:) Dziwię się jednak koleżance Via , że Tak łatwo uwierzyła w Słowa Admina. Nie wiem jak było naprawdę jednak bez logów snucie jakichkolwiek opinii jest bez sensu. Szkoda Tylko , że Odbiło się to na znajomości między Panem blackangel Tak dobrze pamiętam? :) i koleżanką Via :)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Alt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...